Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

İnşaatçılardan Bayramda Cazip "Ev"lenme Teklifi

İnşaatçılardan Bayramda Cazip "Ev"lenme Teklifi

22 Ağustos 2017 Salı, 15:49:55
İnşaatçılardan Bayramda Cazip Evlenme Teklifi
İnşaat yatırımcıları müşterilerine çifte bayram yaşatıyor. Kurban Bayramı’na özel düzenledikleri kampanyalarla birbirinden cazip seçeneklerle bayramda “ev”lendiriyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


İnşaat yatırımcıları Kurban Bayramı’na özel düzenledikleri birbirinden cazip fırsatlarla müşterilerine çifte bayram yaşatıyor.

Düşük peşinat, vade farksız taksit ve indirimli fiyatlarla bayramda “ev”lenmeyi teklif eden yatırımcılar satış ofisinin kapılarını bayramda da açık tutuyor. İşte birbirinden cazip seçenekle ev sahibi olmaya davet eden 2017 Kurban Bayramı konut kampanyaları...

 

 


DELUXİA PARK RESİDENCE ÜÇ FIRSAT BİRDEN
Kartal’da yükselen Deluxıa Park Residence projesinde Eylül sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında  ‘peşinat’, ‘faiz’ ve ‘taksit erteleme’ gibi üç önemli ödeme avantajı sunuluyor. Kampanya kapsamında 1 yıl taksit ertelemeli kampanyada yüzde 20 peşinat yeterli oluyor. Kalan kontu bedeli ise yüzde 0,75 faizle kredi ile ödeniyor.Taksit ödemeleri 1 yıl sonra başlıyor.  Bu kapsamda düşük peşinatla daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ile 120 ay yüzde 0,65 faiz oranı sunuluyor. Faiz ödemek istemeyenler için ise yüzde 25 peşinat ile 60 ay sıfır faiz gibi başka cazip ödeme planları da kampanya kapsamında yer alıyor. Peşin alımlarda ise liste fiyatına yüzde 15 ıskonto uygulanıyor


ZER MUHTEŞEM YENİ YIL KONUTARI'NDA YÜZDE 10 İNDİRİM
Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde bayram boyuncu geçerli olan kampanya kapsamında yüzde 10 indirim yapılıyor. Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları fiyatları 568 bin TL’den başlıyor. Ocak 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.


 

 


ONDÖRTÜÇ PENDİK’TE YÜZDE 15+5 İNDİRİM
Ondörtüç Pendik projesinde Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında devam eden yüzde 15 indirim kampanyasına ek olarak ayrıca yüzde 5 indirim daha yapılıyor. Kampanya 22 Ağustos itibariyle başlayacak. Ondörtüç Pendik satış ofisi ise bayramın üçüncü gününden itibaren kapılarını açık tutacak. Ondörtüç Pendik'in ödeme koşullarında pek çok alternatifler bulunuyor. Bunlardan birini banka kredileri oluştururken, bu yolla ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sağlanıyor. Üstelik 240 aya kadar konut kredisi imkanından da yararlanılabiliyor. Diğer bir alternatifi ise peşinatsız ödeme koşulu oluşturuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor. Bunun gibi daha pek çok ödeme alternatifi sunan İnsay Yapı, ayrıca bayrama özel yüzde 5 indirim fırsatıyla da bayramı şenlendiriyor.  Temmuz 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Ondörtüç Pendik fiyatları 244 bin TL’den başlıyor.ÇUKUROVA BALKON’DA DÖRT DÖRTLÜK FIRSAT
Kartal’da yükselen Çukurova Balkon projesinde 4 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Çukurova Balkon Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin, yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Diğer seçeneklerde ise liste fiyatı üzerinden vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin, yüzde 30 Eylül 2017’de, yüzde 30 Nisan 2018’de, yüzde 30 Eylül 2018’de ödeme imkanı tanınıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Çukurova Balkon fiyatları 395 bin TL’den başlıyor.


EVİNPARK YÜZDE 10 İNDİRİM
Maltepe’de yükselen Evinpark Ada&Tepe ve Fikirtepe Evinpark Kadıköy projesinde bayram kampanyası kapsamında yüzde 10 indirim yapılıyor. Kampanya kapsamında 30 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasından projelerden konut alanlara yüzde 10 indirim yapılacak. Evinpark Ada&Tepe projesinde 2+1’den 4+1 dublekse kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Projede fiyatlar metrekare bazında 7 bin TL’den başlıyor. Evinpark Kadıköy ise 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Evinpark Kadıköy fiyatları ise metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor. Evinpark Kadıköy projesinde teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

 
GREENİST’TE ÇİFTE BAYRAM
Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yer alan Greenist, Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında yüzde 12 indirim yapıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Greenist Güneşli satış ofisi Kurban Bayramı’nda ev sahibi olmak isteyenler için 31 Ağustos Perşembe ve 4 Eylül Pazartesi günleri de açık olacak.  2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçeneklerinin yer aldığı Greenist Güneyli fiyatları ise metrekare bazında 5 bin 30 TL’den başlıyor.RESİM İSTANBUL’DA YÜZDE 10 İNDİRİM
Ortadoğu Grup’un Sancaktepe projesi Resim İstanbul projesinde Kurban Bayramı’nın sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim yapılıyor. Ayrıca 12 ay boyunca başka bir ödeme yok. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul fiyatları 350 bin TL’den başlıyor.

 

MANZARA 7/24’TE ŞİMDİ AL SENEYE ÖDE
Pendik’te yükselen Manzara 7/24 projesinde Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında ödemeler 2018’e öteleniyor. Kampanya kapsamında bayrama kadar ev sahibi olanlar ödemeye 2018’de başlıyor. Projede ayrıca peşin alımlarda cazip indirimlerin yanı sıra, her bütçeye göre de alternatifli ödeme planı ve vade seçenekleri sunuluyor. 3ayrı blokta toplam 120 konuttan oluşan projede, 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksler yer alıyor. Projede teslimlerin 2018 sonunda yapılması planlanıyor.

 

YENİ NESİL EYÜP’TE YÜZDE 15 İNDİRİM YÜZDE 5 PEŞİNATLA
Yeni Nesil Eyüp’ten Kurban Bayramı’na özel yüzde 15 indirim, yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kurban Bayramı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında yüzde 15 indirim avantajıyla, sadece yüzde 5 peşinat vererek 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

 

ROYAL GARDEN’DA YÜZDE 15+5 İNDİRİM
Royal Garden Kartal projesinde Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında yüzde 15+5 indirim yapılıyor. Kartal’da yükselen projede 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Royal Garden Kartal fiyatları 413 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Proje Adalar ve deniz manzarasına hakim konumu ile dikkat çekiyor.

 

 
MOD İSTANBUL’DA YÜZDE 10 İNDİRİM YÜZDE 10 PEŞİNATLA
Mod İstanbul,  Kurban Bayramı’na özel yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinatla ev sahibi yapıyor. Kağıthane’de yükselen Mod İstanbul fiyatları 460 bin TL’den başlıyor. Mart 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projesiKemerburgaz Caddesi’ne, TEM'e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına çok yakın bir lokasyonda yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER