Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Ortadoğu Projelerinde Kurban Bayramı Kampanyası

Ortadoğu Projelerinde Kurban Bayramı Kampanyası

09 Ağustos 2017 Çarşamba, 14:23:41
 Ortadoğu Projelerinde Kurban Bayramı Kampanyası
Ortadoğu Grup 3 projesinde Kurban Bayramı’na özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanyanın detayları haberimizde…

Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde Kurban Bayramı’na özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında indirimli fiyat ve düşük peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

RESİM İSTANBUL’DA FİYAT VE PEŞİNAT DÜŞTÜ
Resim İstanbul Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında liste fiyatı üzerinde yüzde 10 indirim yapılıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen projede ayrıca 12 ay boyunca hiç ödeme yapılmıyor. 28 blokta toplam bin 394 konuttan oluşan Resim İstanbul projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.


YENİ NESİL EYÜP’TE YÜZDE 15 İNDİRİM VE YÜZDE 5 PEŞİNATLA
Yeni Nesil Eyüp projesinde Kurban Bayramı’nın sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında yüzde 15 indirim yapılıyor. Ayrıca indirimin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade ile konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Toplam 222 konuttan oluşan Yeni Nesil Eyüp projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.


MOD İSTANBUL’DA YÜZDE 10 İNDİRİM VE PEŞİNATLA
Kağıthane’e yükselen Mod İstanbul projesinde liste fiyatı üzerinde yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 10 peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Ayrıca teslime kadar başka bir ödeme yapılmıyor. Mart 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Mod İstanbul fiyatları 460 bin TL’den başlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER