Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Demir İnşaat’tan Ramazan Kampanyası

Demir İnşaat’tan Ramazan Kampanyası

24 Haziran 2017 Cumartesi, 19:42:29
 Demir İnşaat’tan Ramazan Kampanyası
Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projesinde Ramazan Bayramı’na özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanyanın detayları haberimizde….

Demir İnşaat, hemen teslim  iki projesinde Ramazan Bayramı’na özel yeni bir kampanya başlattı.

Demir Romance ve Demir La Vida projelerini kapsayan kampanya kapsamında 60 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.

Demir İnşaat, Beylikdüzü’nde Demir Romance ve Büyükçekmece’deki  Demir La Vida projelerinde, Ramazan Bayramı’na özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev almak isteyenlere,60 ay vadeli sıfır faiz oranı ile ‘’Hemen teslim’’ fırsatı sunuluyor.

DEMİR ROMANCE’TA 441 BİN TL
Demir Romance fiyatları 441 bin TL’den başlıyor. Akıllı ev sistemi ile donatılan projede 1+1’den 4,5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Projede ayrıca 28 adet de villa bulunuyor. Beylikdüzü Demir Romance projesi E-5’e ve metrobüse yakın konumda yer alıyor.

DEMİR LA VİDA’DA 365 BİN TL
Büyükçekmece Demir La Vida projesinde fiyatları 365 bin TL’den başlıyor. Demir La Vida’da 1+1 daire tipinden 5,5+1’e kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren 15 farklı konut seçeneği olan 379 adet daire yer alıyor.  5 bloktan oluşan Demir La Vida Büyükçekmece projesi akıllı ev sistemi ile tasarlanıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER