Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Ramazan’a Özel Konut Kampanyaları 2017

Ramazan’a Özel Konut Kampanyaları 2017

07 Haziran 2017 Çarşamba, 10:29:19
Ramazan’a Özel Konut Kampanyaları 2017
Konutta Ramazan bereketi başladı. Firmalar Ramazan’a özel düzenledikleri kampanyalarla konutta adeta Ramazan bereketi yaşatıyor. İşte Ramazan’a özel konut kampanyaları…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

İnşaat sektörü her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan’ın bereketini konuta taşımayı unutmadı. Firmalar Ramazan ayına özel düzenledikleri kampanyalarla birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.


DKY DÖRT PROJEDE FAİZİ SIFIRLADI
DKY İnşaat Ramazan’a özel düzenlediği kampanya kapsamında devam eden 4 projesinde 60 ay sıfır faizle, 120 ay yüzde 0,45 faizle konut sahibi yapıyor. Şirket ayrıca peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim yapıyor. DKY İnşaat Ramazan kampanyası DKY On Kağıthane, DKY Sahil Kartal, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerini kapsıyor.


PİYALEPAŞA PEŞİNATI DÜŞÜRDÜ
Piyalepaşa İstanbul projesinde Ramazan’a özel yüzde 5 peşinatlı konut kampanyası başladı. Bunu göre yüzde 5 peşinat veriliyor kalan yüzde 15 ise teslimde ödeniyor. Kampanya kapsamında 60 ay vade ve yüzde 0,45 faiz ya da 120 ay vade ve yüzde 0,70 faiz seçenekleriyle ev sahibi olabilmek mümkün. İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda yükselen Piyalepaşa İstanbul’da kampanya Ramazan ayı boyunca devam edecek ve 28 Haziran’da son buluyor.

 


YENİ NESİL EYÜP PEŞİNDE YÜZDE 15 İNDİRİM YAPIYOR
Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesinde Ramazan ayına özel düzenlenen kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılıyor. 8 bin 936 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesinde 222 konut ve 9 ticari ünite yer alıyor. 60 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.


BÜYÜKYALI İSTANBUL’DA YÜZDE 8 İNDİRİM
Zeytinburnu Kazlıçeşme’de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projenin yeni etabı Gün Kapı’da  Ramazan’a özel yüzde 8 indirim yapılıyor. Sınırlı sayıda ünitenin satışa çıkarıldığı Gün Kapı etabında fiyatlar, KDV dahil 750 bin TL’den başlıyor. Büyükyalı İstanbul Gün Kapı etabında, 54 ve 137 metrekare arasında değişen büyüklüklerde, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte 1+1 ve 2+1 evler bulunuyor.SİNPAŞ 1  1 B  İN TL İNDİRİM YAPIYOR
Sinpaş GYO, Ramazan ayına özel düzenlediği kampanya kapsamında 11 bin  TL indirim yapıyor. Kampanya, Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, Ege Vadisi ve İncek Dünyası projelerinde Ramazan ayı boyunca geçerli olacak.


 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 07 Haziran 2017 Çarşamba, 13:50 ne kampanya be balonun ayak sesleri CEVAPLA
DİĞER HABERLER