Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Sur Yapı 11 İlçede 14 Projede Peşinatı ve Faizi Sıfırladı

Sur Yapı 11 İlçede 14 Projede Peşinatı ve Faizi Sıfırladı

11 Mayıs 2017 Perşembe, 15:00:17
Sur Yapı 11 İlçede 14 Projede Peşinatı ve Faizi Sıfırladı
Sur Yapı 11 ilçede 14 projesinde “Aynen Öyle” adlı yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında sıfır peşinat ve faizle konut sahibi olunabiliyor…

Sur Yapı “Aynen Öyle” adlı yeni bir kampanyaya başladı. 11 ilçede ve 14 projede 500 konut için geçerli olan kampanya kapsamında sıfır peşinat 60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca 120 ay 0,45 vade imkanı da sunuyor.

Sur Yapı konut kampanyası Sancaktepe’de Lavender, Sultanbeyli’de İlkbahar 1-2 ve Gölbahçe Evleri,  Ümraniye’de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Koşuyolu’nda Excellence, Maltepe’de Yeşilmavi, Eyüp’te Axis Ofis, Ispartakule’de Bahçeyaka, Güneşli’de Mirage Rezidans, Kağıthane’de Tempo City, Topkapı Evleri ve Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projelerini kapsıyor.


FİYAT ARTIŞLARINDAN ÖNCE KAMPANYA BÜYÜK FIRSAT OLACAK
Konut fiyatlarında artış beklediklerini ve Aynen Öyle kampanyasının fiyat artışı öncesi büyük fırsat oluşturacağını belirten Sur Yapı Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener; Artan inşaat maliyetleri nedeniyle gayrimenkul sektöründe önümüzdeki dönemde fiyat artışının gerçekleşmesi bekleniyor. Fiyat artışlarından önce konut alıcıları için ‘Aynen Öyle’ kampanyamızın büyük fırsat oluşturacağını düşünüyoruz.  Konut ve ofis projelerimizi kapsayan bu kampanya kapsamında yatırımcılar tasarruflarına dokunmadan üstelik faiz ödemeden konut veya ofis sahibi olacaklar. Ayrıca bu büyük kampanyanın markalı konut sektörünün dinamizmini artıracağını düşünüyoruz” dedi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER