Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Konutta Anneler Günü İndirimi Başladı

Konutta Anneler Günü İndirimi Başladı

10 Mayıs 2017 Çarşamba, 12:04:29
Konutta Anneler Günü İndirimi Başladı
İnşaat yatırımcıları her yıl olduğu gibi bu yıl da anneleri unutmadı. Şirketler Anneler Günü konut kampanyası kapsamında fiyatları yüzde 25’e varan oranlarda indirdi. İşte Anneler Günü konut kampanyaları…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Konutta Anneler Günü indirimleri başladı. Firmalar Anneler Günü’ne özel düzenledikleri kampanya kapsamında fiyatları yüzde 25’e varan oranlarda indirdi. Üstelik fiyatları indirmekle kalmadılar ödemede de kolaylık sunuyorlar.

İşte Anneler Günü konut kampanyaları;
DKY İNŞAAT 5 PROJEDE FİYATI İNDİRDİ FAİZİ SIFIRLADI
DKY İnşaat Anneler Günü kampanyası kapsamında 5 projede yüzde 2 indirim sunarken aynı zamanda 80 aya kadar vade farksız taksit de yapıyor. 7-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya DKY Ada, DKY Sahil, Lokum Evler, DKY Kartal ve Business Kartal projelerini kapsıyor. 
EVİNPARK’TAN YÜZDE 10 İNDİRİM
Maltepe’de Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe Rezidans projesinde Anneler Günü’ne özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Toplam 432 konuttan oluşan Evinpark projesinde 2+1’den 5+1 dublekse kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Evinpark Ada Tepe Residans fiyatları metrekare bazında 6 bin 500 TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.
ESTON ŞEHİR MAHALLEM’DE FİYATLAR YÜZDE 25 İNDİ
Eston Şehir Mahallem projesinde yine Anneler Günü kampanyası kapsamında annelere özel yüzde 25 indirim yapılıyor.  68 bin metrekare alan üzerinde Eston Şehir Mahallem projesi toplam 315 konuttan oluşuyor. Projede 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Eston Şehir Mahallem fiyatları 573 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Eylül 2017’de yapılması planlanıyor.

 

ATLANTİK FLY’DA YÜZDE 3 İNDİRİM
Pendik’te yükselen Atlantik Fly projesinde Anneler Günü konut kampanyası kapsamında yüzde 3 indirim yapılıyor. 2+1 dairelerin 265 bin TL’den satışa sunulduğu projede kampanya ile yüzde 3 indirim yanı sıra 40 ay vade farksız taksit imkanı da yer alıyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.BABACAN BEŞTAŞ HEDİYE EDİYOR
Babacan Holding, Anneler Günü’nü beştaşla taçlandırıyor. Firma 14-21 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında 3 projesinden konut alanlara beştaş yüzük hediye ediyor. Kampanya Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerini kapsıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER