Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Resim İstanbul’da “Gayet Net Kampanya”

Resim İstanbul’da “Gayet Net Kampanya”

09 Mayıs 2017 Salı, 14:19:10
Resim İstanbul’da “Gayet Net Kampanya”
Ortaoğu Grup Resim İstanbul projesinde “Gayet Net Kampanyası” başlattı. Kampanya kapsamında yüzde 15 indirim, yüzde 5 peşin ve düşük faizli banka kredisi ile hemen teslim konut sahibi olunabiliyor…

Ortadoğu Grup Sancaktepe projesi Resim İstanbul’da “Gayet Net Kampanyası” başlattı. Kampanya kapsamında Mayıs ayına özel yüzde 15 indirim, yüzde 5 peşinat ve düşük faizli banka kredisi ile hemen teslim daire sahibi olma fırsatı sunuyor. 31 Mayıs’a kadar geçerli olan kampanya 100 daire ile sınırlı.

Resim İstanbul projesine başladıkları zamandan beri projenin yaklaşık yüzde 100 değerlendiğine dikkat çeken Gür, bölgenin hala doyum noktasına ulaşmadığını, önümüzdeki 3 yıl içerisinde Sancaktepe’nin daha da değerleneceğini söyleyerek sözlerini tamamladı.


Ortadoğu Grup’un Kâğıthane’de hayata geçirdiği Mod İstanbul projesinde, ‘Kazandıran Fırsat’ kampanyasıyla yüzde 12 indirim ve yüzde 10 peşinatla daire sahibi olma imkanı sunuluyor.


Mod İstanbul Kağıthane projesinde 2 bin 850 TL taksitle 1+1 daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.  Mart 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan proje Kemerburgaz Caddesi’ne, TEM’e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına çok yakın konumda bulunuyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER