Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Toskana Orizzonte Şimdi Al 10 Ay Sonra Ödeme Planına Sen Karar Ver

Toskana Orizzonte Şimdi Al 10 Ay Sonra Ödeme Planına Sen Karar Ver

03 Nisan 2017 Pazartesi, 14:32:25
Toskana Orizzonte Şimdi Al 10 Ay Sonra Ödeme Planına Sen Karar Ver
Büyükçekmece’de yükselen Toskana Orizzonte projesinde 10 ay ertelemeli yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında konutunuzu şimdi alıyorsunuz ödeme planına ise 10 ay sonra karar veriyorsunuz…

Arıkan Yapı, Büyükçekmece projesi Toskana Orizzonte’de yeni bir kampanya başlattı. 10 ay ertelemeli konut kampanyası kapsamında konutunuzu şimdi alıyorsunuz ödeme planınıza ise 10 ay sonra karar veriyorsunuz.

Tek katlı villa konseptinde tasarlanan Toskana Orizzonte Büyükçekmece projesinde teslimler yılsonu planlanıyor.

Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Arıkan Yapı yüzde 20 peşinat ardından konut bedelinin yüzde 60’ı 10 ay sonra kalan yüzde 20 ise teslimde ödeniyor. Ayrıca tüm villalarda yüzde 10 KDV indirimi de yapılıyor.

Toskana Evleri 3.etapta inşaat tüm hızıyla devam ederken pojede Ekim 2015’den beri yaşam sürüyor. Haziran 2016’da ikinci etapta yaşamın başladığı projede üçüncü etabın Haziran 2018 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 440 dönüm arazi üzerine kurulu Toskana Orizzonte projesinde üçüncü etap 210 dönüm üzerinde sadece 80 villadan oluşuyor.

Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı Ortaklığında hayata geçirilen Toskana Orizzonte Büyükçekmece projesi 200 milyon dolar yatırımla inşa ediliyor.


Projede, üzüm bağları, zeytinliği, hobi bahçeleri, futbol sahaları, tenis kortları, çok amaçlı kapalı spor salonu, şehir parkı, köprüleri, Dolce Vita spor ve yaşam kompleksi, alışveriş merkezi, köy fırını, köy kütüphanesi, köy kahvesi, köy bakkalı, restoranları, yürüyüş parkurları yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER