Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Colorist Şile Fiyat Listesi! Banka Yok Kefil Yok!

Colorist Şile Fiyat Listesi! Banka Yok Kefil Yok!

14 Şubat 2017 Salı, 11:22:26
Colorist Şile Fiyat Listesi! Banka Yok Kefil Yok!
60 ay 0 faizle konut sahibi olunabilen Colorist Şile fiyatları 199 binTL’den başlıyor. Colorist Şile fiyat listesi haberimizde…

CFR Yapı tarafından İstanbul'un sayfiye ilçesi Şile'de inşa edilen Colorist Şile projesinde yeni bir kampanya başladı. 2 farklı ödeme seçeneği ile ev sahibi yapan projede birinci seçeneğe göre, yüzde 20 peşin ödeniyor kalan konut bedeli ise banka kredisi ile 90 aya kadar yüzde 0,35 faizle taksitlendiriliyor. Bir diğer seçeneğe göre ise yüzde 20 peşinat veriliyor kalan konut beledili ise 60 ay vade farksız taksitlendiriliyor.


Üstelik firma bünyesinde satışı gerçekleştirilen Colorist Şile'de, banka yok, kredi yok, kefil yok...

Colorist Şile fiyatları 199 bin TL'den alıcı buluyor. Colorist Şile fiyat listesi ise şöyle;
1+1 daireler 199 bin TL
 2+1 loft bahçe daireler 332 bin 500 TL
2+1 teras daireler 285 bin TL
3+1 loft bahçe daireler ise 402 bin 500 TL'den satışa sunuluyor.

Haziran 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projenin hemen yakınından Osman Gazi Köprüsü bağlantı yolu geçiyor. Bu yol sayesinde de Bursa’ya 1,5, Ankara’ya 2,5, İzmir’e ise ulaşım 3,5 saate iniyor.

İki etap halinde inşa edilen Colorist Şile'nin ilk etabındaki evler üç kattan oluşuyor. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği beş metreyi buluyor.

Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait beş metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor. Colorist Şile, ayrıca kendine ait bir sahilinin olmasıyla da dikkat çekiyor. 15 yıllığına bir dernekten kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak.

 “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıkan Colorist Şile'de hedef kitleyi çocuklu aileler oluşturuyor. Yüzde 60’ını oyun alanlarının oluşturduğu Colorist Şile'de, profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenler, her yaş grubundaki çocukların eğitimine katkı sunuyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER