Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Atlantik Fly Projesinde Yeni Yıl Fırsatı

Atlantik Fly Projesinde Yeni Yıl Fırsatı

11 Ocak 2017 Çarşamba, 11:27:50
Atlantik Fly Projesinde Yeni Yıl Fırsatı
2+1 dairelerin 265 bin TL’den satışa sunulduğu Atlantik Fly projesinde yeni yıla özel fırsatlar sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 40 ay vade farsız taksit yapılıyor….

Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Fly projesi yeni yıla özel fırsatla konut sahibi yapıyor.


Yüzde 25 peşinatla ev sahibi olunabilen projede 40 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.


Toplam 140 konuttan oluşan Atlantik Fly Pendik projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri 68 ile 142 metrekare arasında değişiyor.


Atlantik Fly fiyatları 2+1 dairelerde 265 bin TL’den başlıyor. Yüzde 70’i peyzaj ve yeşil alanlara ayrılarak yatırımcılara ferah bir yaşam alanı oluşturan Atlantik Fly projesinde konut teslimlerinin ise Nisan 2019’da yapılması planlanıyor.


Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Fly; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. Ayrıca Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen yükseköğrenim kurumlarının yakınında konumlanan proje öğrenciler için de büyük avantaj sağlıyor.

Projenin sosyal olanakları arasında ise;

  • Açık yüzme havuzu
  • Güneşlenme alanları
  • Fitness salonu
  • Sauna
  • Çocuk oyun alanları
  • Yürüyüş alanları
  • Spor alanları yer alıyor.
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER