Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Büyükyalı İstanbul Avrasya Tüneli’ne Komşu Yükseliyor

Büyükyalı İstanbul Avrasya Tüneli’ne Komşu Yükseliyor

22 Aralık 2016 Perşembe, 10:44:53
Büyükyalı İstanbul Avrasya Tüneli’ne Komşu Yükseliyor
20 Aralık’ta hizmete açılan Avrasya Tüneli projesine çok yakın konumda yer alan Büyükyalı İstanbul projesinde yüzde 100’den fazla prim vaat ediliyor….

Özak GYO, Ziylan Grup, Yenigün İnşaat ortaklığında, emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul, Kazlıçeşme sahil yolunda, Avrasya Tüneli’ne en yakın yeni yaşam alanı olarak dikkat çekiyor.

 Avrasya Tüneli’ne sadece 3 kilometre uzaklıkta konumlanan Büyükyalı, denizyolu, karayolu ve raylı sistemin tüm alternatiflerini sunan merkezi konumuyla, İstanbul’un birçok noktasına kolay ulaşım sağlıyor.

Kazlıçeşme sahil bandı yatırımcısına, Barselona ve Londra’da yeniden inşa edilen kıyı bandının avantajlarını sunacak diyen Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi metropolün karşı kıyıya bağlantısını sağlayan noktaların yakınında yer alması ve Tarihi Yarımada’ya komşu konumu bölgenin değerini bir kat daha artırıyor. Tüm bu verilerden hareketle sahil bandında halen 16 bin TL olan metrekare fiyatının, önümüzdeki 5 yıl içerisinde yüzde 108 artışla 33 bin TL’ye çıkacağı öngörülüyor.” dedi.

Büyükyalı’nın, net metrekare değeriyle markalı lüks konut kategorisinde kârlı bir proje olduğuna değinen Keresteci, “Avrupa yakasında konut amortisman süresi 19 yılken Zeytinburnu’nda bu süre 15 yıl olarak belirtiliyor. Ayrıca Yeşilköy ve Ataköy gibi çevre ilçeler, proje ve fiyat bakımından artık doygunluğa ulaştı. Ancak Kazlıçeşme, markalı projeleriyle gelişmekte olan bir bölge ve yatırımcılar için büyük fırsatlar sunuyor. İstanbul geneliyle kıyaslandığında, hem prim yapma potansiyeli hem de yüksek kira getirisiyle, Kazlıçeşme’nin yatırım açısından avantajlı bölgelerden biri olduğu göze çarpıyor.” ifadesinde bulundu.


Büyükyalı İstanbul projesinde emlak konut GYO kampanyası kapsamında yüzde 10 peşin, aylık yüzde 10.70 faizle 120 ay, 0.42 faizle 60 ay taksitle konut sahibi olunabiliyor. Kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar devam ediyor.


 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER