Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Ofton İnşaat’tan Dört Dörtlük Fırsat

Ofton İnşaat’tan Dört Dörtlük Fırsat

19 Aralık 2016 Pazartesi, 11:15:43
Ofton İnşaat’tan Dört Dörtlük Fırsat
Ofton İnşaat 4 projesinde 60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. Kampanya Elysium Es Beykoz, Elysium Soul Beyoğlu, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Art Şişli projelerini kapsıyor….

Ofton İnşaat, 4 farklı projede yılsonuna özel fırsat sunuyor. Elysium Es Beykoz, Elysium Soul Beyoğlu, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Art Şişli projelerini kapsayan kampanya kapsamında 60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca şirket bünyesinde de 36 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.


ELYSİUM ES BEYKOZ FİYATLARI 900 BİN TL’DEN BAŞILYOR
“Sıradanlığa es ver, ayrıcalıklı yaşama es verme” sloganıyla dikkatleri üzerine çeken Elysium Es Beykoz projesi, 55 milyon 100 bin TL yatırım değeriyle yükseliyor. Ormanla Boğaz'ın kesişim noktasında, doğayla iç içe bir yaşam sunan, 4 bin 546 metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin 555 metrekare inşaat alanına sahip olan Elysium Es Beykoz’da; 17 bin 282 metrekare satılabilir, 600 metrekare de sosyal tesis alanı yer alıyor. Alanları 80 ila 227 metrekare arasında değişen konut tiplerinden meydana gelen Elysium Es Beykoz’un ortak kullanım alanlarında; kapalı havuz, fitness, sauna, buhar odası ve kapalı otopark yer alıyor. 7 katlı tek blokta 100 adet konut, 15 adet ticari birimden meydana gelen projede dükkanların alanları ise 180 ila 581 metrekare arasında değişiyor. 2018 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planan projede fiyatlar 900 bin TL ila 2 milyon 734 bin TL arasında değişiyor. Elysium Es Beykoz, Sabiha Gökçen’e 38,8 km, Atatürk Havalimanı’na 34,4 km mesafede yükseliyor.

ELYSİUM ES BOYOĞLU’NDA YAŞAM BİR YIL SONRA BAŞLIYOR
Elysium Soul Beyoğlu, 221 bağımsız bölüm ve 4 adet ticari birimden oluşuyor. 1 yıl sonra konut teslimleri yapılaması planlanan projede alanları 38 ila 202 metrekare arasında değişen konut tipler bulunuyor. Taksim ve metroya 1 km, Nişantaşı’na 2 km ve Boğaziçi Köprüsüne 6,5 km mesafede yer alan projede; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları ile kapalı otopark bulunuyor.  Projede fiyatlar 588 bin TL’den başlıyor.


ELYSİUM SERENİTY KANDİLLİ’DE IŞIKLAR YANMAYA BAŞLADI
2 bin 590 metrekare arazi içerisinde hayata geçirilen Elysium Serenity Kandilli, toplam 3 blokta 90 konuttan meydana geliyor. Yaşamın başladığı Elysium Serenity Kandilli’de fiyatlar 441 bin TL’den başlıyor. Projedeki 1+1, 1+1 bahçe dubleksi, 2+1 bahçe ve çatı dubleksleri modüler sistem ile birleştirilerek daha büyük metrekareler elde edilebiliyor. Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 km mesafede yer alan Elysium Serenity Kandilli’de fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası, otopark gibi sosyal alanlar bulunuyor.

ELYSİUM ART ŞİŞLİ’DE MİNİMUM 872 BİN TL
Elysium Art Şişli, 26 katlı tek blokta 214 konut 7 adet ticari üniteden meydana geliyor. Proje, 67 metrekareden başlayan 1+1 daireler yer alıyor. Ayırca 26. katta 2 adet penthouse bulunuyor. Hemen teslim edilen ve yaşamın başladığı projede fiyatlar 872 bin 750 TL’den başlıyor. İstanbul’un merkezinde otel hizmetleri sunan Elysium Art Şişli, Piramit Mimarlık tarafından tasarlandı. İç mimari tasarımı Melike Battal tarafından hazırlanan projede şehrin kalbinde olmanın tüm avantajlarına rahatlıkla erişmek mümkün. Lokasyonu ile şehrin merkezi noktalarına birkaç dakikalık mesafede erişirken açık ve kapalı havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası ile vitamın barı aracılığı ile Elysium Art Şişli, şehir hayatına tazelik katıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER