Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

DKY Business Kartal’da Peşinat Yok Vade Farkı Yok

DKY Business Kartal’da Peşinat Yok Vade Farkı Yok

12 Aralık 2016 Pazartesi, 15:06:38
DKY Business Kartal’da Peşinat Yok Vade Farkı Yok
DKY Business Kartal fiyatları 1 milyon 52 bin TL’den başlıyor. Projede peşinatsız, 60 ay vade farksız taksitle ofis sahibi olunabiliyor…

DKY Business projesi DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da Kartal köprüsüne 200 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

23 bin metrekare alan üzerinde yükselen DKY Business Kartal projesinde büyüklükleri 105 ile 931 metrekare arasında değişen toplam 100 adet ofis bulunuyor.

DKY Business Kartal fiyatları 1 milyon 52 bin TL’den başlıyor. Hiç peşinatsız 60 ay vade farksız taksitle ofis sahibi olunabilen projede bir diğer ödene seçeneğine göre ise yüzde 10 peşinat veriliyor, yüzde 50 banka kredisi ile ödeniyor, kalan yüzde 40 ise 4 eşit taksitle ödeniyor ve taksitler bir yıl sonra başlıyor.

DKY Business projesinde tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim yapılıyor.


DKY Busıness Kartal, Kartal’ın en kolay ulaşım sunan noktasında yer alıyor. D-100 karayolu ve TEM Çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde yükselen proje Boğaziçi Köprüsü’ne 22, FSM Köprüsü’ne 25 dakikalık mesafede, Kartal metro istasyonuna ise yürüme mesafesinde konumlanıyor.


Aralık 2017’de ofis teslimleri yapılması planlanan DKY Business projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Lounge
•    Cafe
•    Restoran
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Toplantı odaları yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER