Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Konutta “Dövizini Bozdur ” Kampanyası

Konutta “Dövizini Bozdur ” Kampanyası

08 Aralık 2016 Perşembe, 16:16:49
Konutta “Dövizini Bozdur ” Kampanyası
Cumhurbaşkanı’nın çağrısı üzerine başlatılan “'Dolarını bozdur” kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. İnşaatçılar da birbirinden cazip fırsatlarla kampanyaya destek oluyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Dolarlarınızı bozdurun; altına, Türk lirasına çevirin' çağrısına inşaatçılardan destek gelmeye başladı. Firmalar birbirinden cazip fırsatlarla kampanyaya destek oluyor.

HUZURLU İNŞAAT 10 BİN DOLAR BOZDURANA 10 BİN TL İNDİRİM YAPIYOR
Huzurlu İnşaat “TL” kampanyasına destek veren şirketler arasında. Firma 10 bin dolar bozdurana Beylikdüzü Huzurlu Marmara projesinde yüzde 10 indirim yapıyor.


EGE YAPI 3 YIL TL CİNSİNDEN SATIŞ SÖZÜ VERDİ
Ege Yapı 3 yıl içinde hayata geçireceği 2,5 milyar TL’lik 8 projenin satışlarını TL cinsinden yapacağını açıkladı. Ayrıca dolar veya avro ile ithal edecekleri malzeme ihtiyaçlarını da minimum düzeyde tutma kararı aldıklarını duyurdular.

BABACAN’DAN YÜZDE 20 İNDİRİM
Babacan Yapı, dolarını bozdurup belgesiyle gelen herkese konut alımlarında yüzde 20 indirim yapıyor.

DKY İNŞAAT YÜZDE 2,5 EK İNDİRİM YAPIYOR
DKY İnşaat kampanya kapsamında peşin alımları döviz bozdurup TL üzerinden yapanlara kampanya indirimi dışında yüzde 2.5 ek indirim yapıyor.

BİZİM EVLER'DE BOZDURDUĞUN DÖVİZİN YÜZDE 5'İ KADAR İNDİRİM VAR

İhlas Yapı, Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7 projesi ile kampanyaya destek veriyor. Firma, her iki projede de bozdurduğun dövizin yüzde 5'i kadar indirim yapıyor.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER