Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Babacan Yapı’dan Dövizini Bozdurana Yüzde 20 İndirim

Babacan Yapı’dan Dövizini Bozdurana Yüzde 20 İndirim

07 Aralık 2016 Çarşamba, 12:04:59
Babacan Yapı’dan Dövizini Bozdurana Yüzde 20 İndirim
Cumhurbaşkanı’nın çağrısı üzerine başlayan “Dövizini Bozdur Türk Lirasına Sahip Çık” kampanyasına Babacan Yapı’dan da destek geldi. Şirket dövizini bozdurup gelene yüzde 20 indirim yapıyor…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlayan “Dövizini Bozdur Türk Lirasına Sahip Çık” kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. Kampanyaya Babacan Yapı’dan da destek geldi.


Babacan Yapı, dolarını bozdurup belgesiyle gelen herkese konut alımlarında yüzde 20 indirim sağlayacağını açıkladı.

Babacan Holding CEO su Mehmet Babacan, dolar ve euro’daki artışa karşı Türk parasının değerlenmesi için başlatılan ‘Dövizini Bozdur’ kampanyasını desteklemek amacıyla harekete geçtiklerini söyledi.
 
BABACAN TARİHİNDE İLK
Babacan Holding olarak tarihimizde ilk defa yüzde 20 gibi bir oranda indirim yaptık diyen Mehmet Babacan, “
 Ülkemizin geleceği için üzerimize düşen ne varsa yapmayı sürdüreceğiz. Bu anlamda başta; Atatürk havalimanı karşısında inşaa ettiğimiz yeni projemiz ‘Babacan  Port Royal’ olmak üzere, Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan ‘Baban Premium’ ve Esenyurt E-5 üzerinde yer alan ‘Babacan Palace’ projelerimizde bu indirim geçerli olacaktır. Aynı zamanda 'Babacan Premium, ‘Babacan Port Royal’ ve ‘Babacan Palace’ projelerinde, ister 120 aya kadar 0.59 faizle, ister firma bünyesinde 50 ay vade 0 faizli taksitlendirme imkanıyla konut satışları da devam ediyor” ifadesinde bulundu.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER