Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Nlogo İstanbul Projesinde Yeni Kampanya

Nlogo İstanbul Projesinde Yeni Kampanya

10 Kasım 2016 Perşembe, 10:25:07
Nlogo İstanbul Projesinde Yeni Kampanya
Nlogo İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında 48 ay 0 faiz ve yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor….

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta yükselen Nlogo İstanbul projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında yüzde 15 indirim yapılarken 48 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.


3 etapta 7 bloktan oluşan Nlogo İstanbul projesinde toplam 2 bin 679 konut yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.


Kampanya kapsamında;
1+1 daireler 269 bin TL’den
2+1 daireler 399 bin TL’den
3+1 daireler ise 449 bin TL’den satışa sunuluyor.


Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Yıl boyunca Nlogo projemize yönelik özel bir ilgi ve talep ile karşılaştık. Bunda inşaat sektörünün ülkemizdeki istikrarlı yükselişi de etkili oldu. Bize güvenen ve ev sahibi olma hayaliyle yola çıkan müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmeleri için bu ilgiye kayıtsız kalamayarak, 2016’nın son kampanyasını Nlogo İstanbul projemize de uyguladık. Sınırlı sayıda dairelerimizde yüzde 15 indirim fırsatının yanı sıra, şirket bünyesinde 48 ay 0 faiz ile de oldukça cazip bir ödeme seçeneği sunma kararı aldık” dedi.

Özyurtlar Nlogo İstanbul projesi kapsamında 100 dükkanlı Cadde İstanbul’da yer alıyor. Cadde İstanbul’da mağazaların yanı sıra yeme içme alanları da yer alıyor.

Nlogo İstanbul, Esenyurt’un merkezinde yer alıyor. Proje, metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu üzerinde konumlanıyor. TÜYAP Fuar Merkezi’ne 10 dakika mesafede konumlanan Nlogo İstanbul, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken proje, Akbatı AVM’ye, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER