Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Çukurova Balkon Kartal’da Peşinat Yok KDV Yok

Çukurova Balkon Kartal’da Peşinat Yok KDV Yok

08 Kasım 2016 Salı, 14:35:51
Çukurova Balkon Kartal’da Peşinat Yok KDV Yok
Çukurova Kartal’da yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında hiç peşinatsız, KDV’siz 120 ay yüzde 0.70 faizle konut sahibi olunabiliyor…

Çukurova Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde yeni bir kampanya başladı.


Kampanya kapsamında hiç peşinatsız, KDV’siz, 120 ay yüzde 0.70 faizle konut sahibi olunabiliyor. Çukurova Balkon fiyatları ise 350 bin TL’den başlıyor.

19 ve 20 katlı 2 bloktan oluşan Çukurova Balkon Kartal projesi toplam 261 konuttan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.


Tüm dairelerin balkonlu olduğu projede bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor.  


Çukurova Balkon projesinin sosyal olanakları arasında ise; açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları ve kapalı otopark yer alıyor.


Yeni kampanyaları kapsamında şu an bankaların verdiği faiz oranının altında bir oran sunduklarına dikkat çeken Çukurova Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Nuray Yıldız, bu sayede gerek konut sahibi olmak gerekse yatırım yapmak isteyenlere büyük bir fırsat oluşturduklarını belirtti.

Konut sektörünün tekrar eski dinamizmine kavuşması için sektör temsilcileri tarafından başlatılan güç birliği kapsamında cazip kampanyalar planlamaya çalıştıklarını ifade eden Nuray Yıldız, yıl içinde inşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışını da projelerine yansıtmadıklarını söyledi. “Şimdi konut almanın tam zamanı” diyen Yıldız, Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanan Çukurova Balkon’un örnek dairelerinin görülmeye hazır olduğunu açıklayarak oturum ya da yatırım amacıyla nitelikli konut arayışında olan herkesi İstanbul’un yeni merkezi olmaya aday Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon projesine davet etti. Yıldız, Kartal Metrosu’na 600 metre ve Kartal Adliye Sarayı’na 1,5 kilometre mesafede yer alan Çukurova Balkon’da dairelerin 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu söyledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER