Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Resim İstanbul Projesinde Yüzde 2 Peşinatla

Resim İstanbul Projesinde Yüzde 2 Peşinatla

12 Ekim 2016 Çarşamba, 14:27:59
Resim İstanbul Projesinde Yüzde 2 Peşinatla
Resim İstanbul projesinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor. Yüzde 2 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kiyişe özel ödeme seçenekleri sunuluyor….

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Resim İstanbul projesinde yüzde 20 peşin indirim kampanyası 31 Ekim’de sona eriyor. Yüzde 2 peşinatla da konut sahibi olunabilen projede Temmuz 2017’ye kadar geri ödemesiz daire sahibi olunabiliyor.


Resim İstanbul 2. etap Resim İstanbul Orman projesinde ise hemen tapu 3 ay sonra teslim avantajı bulunuyor. Kampanya kapsımanda 36 ay vade farksız taksit imkanı sunulurken kişiye özel ödeme alternatifleri de bulunuyor.

81 bin 433 metrekare alan üzerinde yükselen Resim İstanbul projesi 3 etaptan oluşuyor.

28 bloktan meydana gelen Ortadoğu Grup Resim İstanbul projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.
Resim İstanbul Nefes fiyatları 491 bin TL’den başlıyor 683 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Temmuz 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan Resim İstanbul Nefes projesi, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor.


Resim İstanbul Nefes projesinin sosyal olanakları arasında ise; dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER