Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Kurban Bayramı Konut Kampanyaları 2016

Kurban Bayramı Konut Kampanyaları 2016

07 Eylül 2016 Çarşamba, 10:35:43
Kurban Bayramı Konut Kampanyaları 2016
Kurban Bayramı’na sayılı günler kala konut geliştiricileri de kampanyalarını birer birer duyurmaya başladı. İşte Kurban Bayramı Konut Kampanyaları 2016…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞKurban Bayramı’na sayılı günler kala inşaat yatırımcıları da kampanyalarını birer birer duyurmaya başladı. Çifte bayram yaşatan firmaların kimi fiyatı indirdi, kimi ise faizi düşürdü.

İşte Kurban Bayramı konut kampanyaları 2016
SEVEN LİFE PENDİK’TEN 35 BİN TL İNDİRİM

Pendik’te Abdullah Taraçıoğlu İnşaat- Varyapı ve Kumantaş Yapı ortaklığında hayata geçirilen Seven Life Pendik projesinde Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında 35 bin TL’ye varan indirim yapılıyor. Eylül ayında geçerli olacak kampanya kapsanında Seven Life Pendik projesinden daire satın alan müşteriler 35 bin TL’ye kadar çıkan indirim fırsatından yararlanıyor. Toplam 80 konuttan oluşan Seven Life Pendik projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 24 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan Seven Life Pendik fiyatları ise 225 bin TL’den başlıyor.

 FOLKART TİME FAİZİ İNDİRDİ
Folkart Time projesinde Kurban Bayramı kampanyası kapsamında yüzde 0.69 faiz oranı ile konut sahibi olunabiliyor. Folkart Yapı tarafından İzmir Bornova’da hayata geçirilen Folkart Time Bornova projesinde stüdyodan 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Toplam 369 konuttan oluşan Folkart Time fiyatları ise 258 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 6 indirim yapılan Folkart Time projesinde teslimlerin ise Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.

 

 

 

İSTANBUL 216 FAİZİ SIFIRLADI

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen İstanbul 216 projesinde Kurban Bayramı konut kampanyası kapsamında yüzde 0.70 faiz oranı ile ev sahibi olunabiliyor. Ayrıca 36 ay vade farksız taksit imaknı da sunuulyor. Baysaş İnşaat tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen İstanbul 216 fiyatları metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor.  Toplam 579 konuttan oluşan İstanbul 216 Fİkirtepe projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneği yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER