Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Ege Yapı'dan Peşinatsız Vade Farksız Hemen Teslim Konut

Ege Yapı'dan Peşinatsız Vade Farksız Hemen Teslim Konut

28 Temmuz 2016 Perşembe, 14:25:52
Ege Yapıdan Peşinatsız Vade Farksız Hemen Teslim Konut
Ege Yapı hemen teslim projelerinde peşinatı kaldırdı faizi ise yüzde 0.7’ye indirdi…

Ege Yapı hemen teslim projelerinde peşinatı kaldırdı faizi ise yüzde 0.7’ye indirdi…


Ege Yapı, emlak Konut GYO'nun kampanyasına destek için hemen teslim projelerinde konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0,70'e indirdi.


Batışehir ve Pega Kartal projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında yüzde 0.7 faiz oranı ile konut sahibi olunabilecek.

PEŞİNAT YOK VADE FARKI YOK
Şirket bünyesinde de alternatif ödeme seçeneklerinin sunulduğu projelerde de; yüzde 20 peşin kalanı 120 ay taksitle, hiç peşinatsız 36 ay taksitle ya da 60 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor.

Yatırım amaçlı ev sahibi olacakların da hemen teslim avantajından yararlanacağı projelerde, daireler hemen kiraya verilip aylık ödemelerinin büyük bir kısmı kira ile karşılanabiliyor. Vade farkının yüzde 0,70 olarak belirlendiği kampanya ile emlak konut'un genel ekonomi ve gayrimenkul sektörünün canlanması çalışmalarına destek olunması hedefleniyor.


DURMAK YOK YATIRIMA DEVAM
Emlak Konut'un aldığı kararları sonuna kadar desteklediklerini belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, şirket olarak üretime ve yatırımlara tüm hızıyla devam edeceklerini vurguladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER