Anasayfa >

İhaleler >

Ankara Doğal Elektrik 4 Arsasını Satışa Çıkarıyor

Ankara Doğal Elektrik 4 Arsasını Satışa Çıkarıyor

24 Ocak 2018 Çarşamba, 09:20:20
Ankara Doğal Elektrik 4 Arsasını Satışa Çıkarıyor
Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü, İstanbul, Muğla, Eskişehir ve Samsun’daki 4 arsasını satış yöntemi ile özelleştiriyor…

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü, mülkiyetindeki 4 arsayı satış yöntemi ile özelleştiriyor.

Satışa çıkacak arsalar İstanbul Maltepe, Muğla Datça, Eskişehir Odunpazarı ve Samsun Terme’de yer alıyor.

Özelleştirme ihalesi 5 Mart itibariyle yapılacak. İhaleler, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle “Pazarlık” usulü ile gerçekleştirilecek.

İhaleye katılmak isteyenlerin ihale şartnamesine göre  hazırladıkları tekliflerini, son teklif verme tarihine kadar kapalı zarf içerisinde, ADÜAŞ’a teslim etmeleri gerekiyor.

İhaleye katılmak için ihale şartnamesi ve tanıtım dokümanlarını satın almak gerekiyor. İhale şartnameleri ve tanıtım dokümanları; T.Halk Bankası Ankara Mithatpaşa şubesi nezdinde bulunan ADÜAŞ Genel Müdürlüğünün TR820001200939600 010260124 no.lu hesabına yukarıdaki tabloda belirtilen tutarlar, birden fazla taşınmaz için teklif verilmesi halinde her biri için ayrı ayrı yatırılarak ve “İhale Konusu Taşınmaz, İhale Şartnamesi-Tanıtım Dokümanı Bedeli” ifadesini içerir şekilde ve üstünde ihaleye katılacak olan gerçek kişi, tüzel kişi veya ortak girişim grubunun ve/veya ortak girişim grubu üyelerinden birinin adının belirtildiği dekont karşılığında, ADÜAŞ’ın aşağıda belirtilen adresinden temin edilebilir.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER