Anasayfa >

İhaleler >

İBB’den Sultangazi’de 5 Milyona Satılık Arsa

İBB’den Sultangazi’de 5 Milyona Satılık Arsa

13 Kasım 2017 Pazartesi, 09:21:06
İBB’den Sultangazi’de 5 Milyona Satılık Arsa
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) mülkiyeti belediyeye ait olan Sultangazi’deki arsayı 5 milyon 75 bin TL’den satışa çıkarıyor…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB), belediyenin mülkiyetindeki Sultangazi’deki arsayı 6 Aralık 2017’de saat 13:00’da ihale ile satışa çıkarıyor.

Bin 450 metrekare arsa 5 milyon 75 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkacak. İhale, “Kapalı teklif” usulü ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı encümen salonu Saraçhane/İstanbul adresinde yapılacak.

İhale şartnamesi 100 TL karşılığında, emlak müdürlüğünden temin edilebilir veya ücretsiz görülebilir.

İBB Sultangazi ihalesine katılmak isteyen isteklilerin, tekliflerini istenilen belgelerle birlikte kapalı zarf içerisinde ibraz etmeleri gerekiyor.

İhaleye katılmak isteyenlerin, istenilen belirtilen belgelerle birlikte İhale şartnamesinde belirtildiği şekilde hazırlayacakları teklif mektuplarını da içeren kapalı zarflarını ihale günü (06 Aralık 2017) en geç saat 13:00’a kadar belediye encümenine (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Encümen Müdürlüğü Saraçhane/Fatih/İSTANBUL) sıra numaralı alındı belgeleri karşılığında teslim etmeleri gerekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER