Anasayfa >

İhaleler >

Kocaeli Defterdarlığı’ndan Gebze ve Başiskele’de Satılık Arsa

Kocaeli Defterdarlığı’ndan Gebze ve Başiskele’de Satılık Arsa

23 Ekim 2017 Pazartesi, 08:59:13
Kocaeli Defterdarlığı’ndan Gebze ve Başiskele’de Satılık Arsa
Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İzmit Emlak Müdürlüğü ve Gebze Emlak Müdürlüğü, Gebze ve Başiskele’deki 3 arsasını ihale ile satışa çıkarıyor…

Kocaeli Defterdarlığı Milli emlak Dairesi Başkanlığı İzmit Emlak Müdürlüğü ve Gebze Emlak Müdürlüğü, Gebze ve Başiskele’deki toplam 3 adet arsasını satışa çıkarıyor.

Başiskele Bahçecik 584 ada 2 parselde kayıtlı 7 bin 589 metrekare arsa 8 Kasım’da, Başiskele Kullar Mahallesi 719 parselde kayıtlı 10 bin 290 metrekare arsa 9 Kasım’da Gebze Mustafapaşa Mahallesi 4794 ada 1 parselde kayıtlı olan 3 bin 954 metrekare arsa ise 9 Kasım’da ihaleye çıkacak.

İhale şartnameleri mesai saatleri dahilinde Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İzmit Emlak Müdürlüğü ve Gebze Emlak Müdürlüğü servislerinde bedelsiz görülebilir.

Satılacak taşınmazların ihale bedeli 5.000,00-TL'sine kadar olanlar bu bedel dahil peşin, bu bedelin üzerinde olanlar ise tamamı peşin ödenebileceği gibi, ihale bedelinin 1/4'ü peşin, geri kalan kısmı ise kanuni faiz uygulanmak suretiyle iki yılda taksitle ödenebilir. Satılacak taşınmazlar için müşteriden KDV, vergi, resim ve harç alınmayacak olup, ayrıca satılan taşınmaz mal satış tarihini takip eden yıldan itibaren 5 yıl süre ile emlak vergisinden muaftır.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER