Anasayfa >

İhaleler >

İzmir Bornova Kemalpaşa’da Satılık Arsa

İzmir Bornova Kemalpaşa’da Satılık Arsa

07 Temmuz 2017 Cuma, 09:21:28
İzmir Bornova Kemalpaşa’da Satılık Arsa
Bornova Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Bornova Kemalpaşa Mahallesi’ndeki arsasını 18 Temmuz’da satışa çıkarıyor…

Bornova Belediyesi emlak ve İstimlak Müdürlüğü, mülkiyetinde bulunan Bornova Kemalpaşa Mahallesi arsasını satışa çıkarıyor.


Bornova Kemalpaşa Mahallesi, 7086/2 Sokak, No:7, 20 pafta, 2481 parselde konumlanan 2 bin 438 metrekare arsa 3 milyon 169 bin 400 TL muhammen bedel ile satışa çıkacak.


İhale, 18 Temmuz 2017 saat 09:00’da “kapalı teklif” usulü ile yapılacak. ihale, Bornova Belediyesi encümen toplantı salonunda (Bornova Büyük Park içi - Bornova Belediyesi binası zemin kat) yapılacak.

İhaleye ait şartname ve diğer belgeler mesai saatleri içinde belediyenin emlak ve istimlak müdürlüğünde bedelsiz olarak görülebilir veya isteklilere bedelsiz olarak verilir.

İhaleye katılacak olanların tekliflerini ihale saatine kadar ihaleyi yapacak olan encümen / komisyon başkanlığına teslim edilmek üzere Bornova Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü'ne elden ya da iadeli taahhütlü posta ile teslim etmeleri gerekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER