Anasayfa >

İhaleler >

Bakanlıktan İstanbul ve Sakarya’da Satılık Arsa

Bakanlıktan İstanbul ve Sakarya’da Satılık Arsa

16 Haziran 2017 Cuma, 09:50:19
Bakanlıktan İstanbul ve Sakarya’da Satılık Arsa
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, ikisi İstanbul biri Sapanca’da olmak üzere mülkiyetindeki 3 arsayı 3 Temmuz’a açık teklif usulü ile satışa çıkarıyor…

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 1.Bölge Müdürlüğü, mülkiyetindeki İstanbul Ataşehir, Küçükçekmece ve Sakarya Sapanca’daki arsasını 3 Temmuz’da ihaleye çıkarıyor.


İhale, “açık teklif” usulü ile Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü ihale salonunda ihale komisyonunca yapılacak.  ihale dosyası ve şartnamesi Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İhaleler Başmühendisliğinde görülebiliyor.


İhaleye çıkacak arsalardan biri İstanbul Ataşehir Namık Kemal Mahallesi’nde, bir diğeri Küçükçekmece Safra Mahallesi’nde bir diğeri ise Sapanca Çayiçi Mahallesi’nde konumlanıyor.


11, 64 metrekare büyüklükteki Ataşehir arası 47 bin 360 TL, 3 bin metrekare Sapanca arsası 2 milyon 842 bin 636 TL, 268,77 metrekare Küçükçekmece arsası ise 3 milyon 90 TL 855 kuruş tahmini bedel ile satışa çıkıcak.  İhale 3 Temmuz Pazartesi gün  ü saat 14:00 itibariyle yapılacak.  

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER