Anasayfa >

İhaleler >

Muğla’da Satılık 2 Arsa

Muğla’da Satılık 2 Arsa

29 Mayıs 2017 Pazartesi, 09:05:10
Muğla’da Satılık 2 Arsa
Muğla Defterdarlığı mülkiyetindeki iki arsayı 15 Haziran’da satışa çıkarıyor…

Muğla Defterdarlığı Milli emlak Müdürlüğü mülkiyetinde bulunan iki adet arsayı 15 Haziran 2017, saat 09:30 itibariyle satışa çıkarıyor.


İhale "Açık Teklif Usulü" ile Milli Emlak Müdürlüğü makam odasında toplanacak ihale komisyonu huzurunda yapılacak. İhaleye ait şartname mesai saatleri içinde Muğla Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğünde görülebiliyor.


İhaleye katılmak isteyenlerin; gerçek kişilerde, yasal yerleşim yeri belgesi ile nüfus cüzdan fotokopisi veya tasdikli bir örneği, T.C. kimlik numarası, tüzel kişiler de ise 2017 yılı içinde Ticaret ve Sanayi Odasından veya ilgili diğer kurumlardan alınmış sicile kayıtlı olduğuna dair belge, vergi kimlik numarası, noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri, ihaleye vekaleten gireceklerin nüfus kayıt örneği, noter tasdikli vekaletname örneği ile ayrıca satın almak istedikleri taşınmazlara ait yatıracakları geçici teminat makbuzunu veya banka teminat mektubunu teyit yazısı ile birlikte ihale başlama saatine kadar Komisyon Başkanlığına teslim etmeleri gerekiyor. Banka teminat mektubu verilmesi halinde teminat mektubunun geçici, süresiz limit içi olması ve teyit yazısının ibrazı gerekiyor.

SATIŞA ÇIKACAK ARSALARIN LİSTESİ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER