Anasayfa >

İhaleler >

Türkiye Denizcilik İşletmeleri’nden Ankara ve Yolava’da Satılık Arsa

Türkiye Denizcilik İşletmeleri’nden Ankara ve Yolava’da Satılık Arsa

17 Şubat 2017 Cuma, 08:57:50
Türkiye Denizcilik İşletmeleri’nden Ankara ve Yolava’da Satılık Arsa
Türkiye Denizcilik İşletmeleri Anonim Şirketi, Ankara ve Yalova’daki toplam 9 arsasını satışa çıkarıyor…

Türkiye Denizcilik İşletmeleri Anonim Şirketi, Ankara ve Yalova’daki toplam 8 arsasını satış yöntemi ile özelleştiriyor.


Kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle “Pazarlık Usulü” ile gerçekleşecek olan ihaleler 13 Mart-16 Mart tarihleri arasında saat 10:00 itibariyle yapılacak.


Katılımcılar ayrı ayrı olmak koşuluyla birden fazla ihaleye teklif verebiliyorlar.


İhaleye katılabilecekler için “İhale Şartnamesi”nin alınması gerekiyor. İhale Şartnamesi; İstanbul’daki Vakıflar Bankası Salıpazarı şubesi nezdinde bulunan TR 080001500158007261917602 IBAN no.lu TL hesabına belirtilen tutar yatırılarak ve “İhalesine girilecek taşınmazın İhale Şartnamesi Bedeli” ifadesini içerir şekilde üstünde ihaleye katılacak olan gerçek kişi veya tüzel kişi veya ortak girişim grubunun adının veya üyelerinden birinin isminin açıkça belirtildiği dekont karşılığında, idarenin aşağıda belirtilen adresinden 13 Şubat  Pazartesi gününden itibaren temin edilebilir.


İhaleye katılmak isteyenlerin katılacakları taşınmaza ilişkin tekliflerini, ihale şartnamesi de dikkate alınarak belirtilen tarih ve saate kadar teslim edilmesi gerekiyor.

SATIŞA ÇIKACAK ARSALARIN LİSTESİ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER