Anasayfa >

İhaleler >

Tuzla Hali İhalesi Bugün

Tuzla Hali İhalesi Bugün

23 Ocak 2017 Pazartesi, 09:49:05
Tuzla Hali İhalesi Bugün
Ataşehir Meyve Ve Sebze Hali Tuzla’ya taşınacak. Yeni Tuzla hali ise bugün ihaleye çıkıyor. 320 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan modern halin 460 günde tamamlanması planlanıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Ataşehir’deki 46 yıllık meyve ve sebze hali Tuzla Aydınlı’ya taşınıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilecek olan Tuzla meyve ve sebze hali ise bugün ihaleye çıkıyor.


320 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan Tuzla Aydınlı hali, ihale sonrası sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak yapımına başlanması ve yer tesliminden itibaren 460 günde tamamlanması planlanıyor.


İstanbul’un yanı sıra Adapazarı, Gebze ve Kocaeli’ni de kapsayacak şekilde bölge hali olarak tasarlanan Tuzla Hali kapsamında, 240 adet dükkan, gıda kontrol binası, temizlik birimleri, cami, kafeler, restoran, büfeler, sağlık ocağı, eczane, paketleme tesisi, giriş kontrol noktaları, satış birimleri, banka, PTT şubeleri, atık depolama alanı, 2 bin 742 araç kapasiteli otopark yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER