Anasayfa >

İhaleler >

Orhangazi Belediyesi’nden Satılık Tarla

Orhangazi Belediyesi’nden Satılık Tarla

30 Aralık 2016 Cuma, 10:31:53
Orhangazi Belediyesi’nden Satılık Tarla
Orhangazi Belediye Başkanlığı, mülkiyetindeki tarlayı “kapalı teklif” usulü ile satışa çıkarıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Orhangazi Belediye Başkanlığı, mülkiyetinde bulunan tarlayı (üzerinde 3 bin adet şeftali ağacı bulunuyor) “kapalı teklif” usulü ile satışa çıkarıyor.


32 bin 600 metrekare büyüklüğündeki tarla Akharım Mahallesi 163 parselde konumlanıyor. 2 milyon 45 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkacak olan tarla için geçici teminat bedeli 73 bin 350 TL, garanti teminat bedeli ise 700 bin TL belirlendi.
İhaleye katılacakların tekliflerini ihale tarihi ve saatine kadar belediyenin destek hizmetleri müdürlüğüne teslim etmesi gerekiyor.

İhale şartnamesi bin TL karşılığı, Orhangazi Belediyesi, destek hizmetleri müdürlüğünden  (Camikebir Mahallesi Dervişbey Caddesi No:1 Orhangazi/BURSA) satın alınabiliyor.

İhale 11 Ocak 2017’de saat 15:00’da Orhangazi Belediyesi encümen toplantı salonunda yapılacak.


İHALEYE İŞTİRAK EDECEK TALİPLİLERDE ARANACAK ŞARTLAR
Gerçek kişiler için;
a) Nüfus cüzdanı sureti
b) İkametgah
c) İmza sirküsü (Noterden) ve vekâleten iştirak ediliyorsa, isteklinin adına teklif vermeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli vekâletname ve vekilin imza sirküsü (Noterden)
Tüzel kişi olması halinde;
a) Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi veya Esnaf Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapılmış olduğu yıl içerisinde alınmış tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğuna dair belge (Tescil Belgesi)
b) Kayıtlı olduğu Vergi Dairesi kaydı ve teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli belge
c) İmza sirküleri

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER