Anasayfa >

İhaleler >

Ankara Niğde Otoyolu Projesi İhaleye Çıkıyor

Ankara Niğde Otoyolu Projesi İhaleye Çıkıyor

30 Aralık 2016 Cuma, 09:30:25
 Ankara Niğde Otoyolu Projesi İhaleye Çıkıyor
Ankara Niğde Otoyolu projesi “yap-işlet-devrte” modeli kapsamında “kapalı teklif alma” usulü ile 25 Mayıs'ta ihaleye çıkıyor….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Ankara Niğde Otoyolu projesi 25 Mayıs 2017, saat 14:30’da ihaleye çıkıyor. İhale “yap-işlet-devret” modeli kapsamında, “kapalı teklif alma” usulü ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Yücetepe/ANKARA A-Blok giriş katı küçük toplantı salonunda, görevlendirme komisyonu huzurunda tüm istekliler arasında kapalı teklif alma usulüne göre yapılacak.Teklifler, en erken ihale tarihinden 7  gün öncesinden başlamak üzere ihale tarihinde ihale saatine kadar Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat:3 İhale Komisyonu Başkanlığı’na elden veya posta ile teslim edilecek. Belirtilen gün ve saatten sonra verilen teklifler ile postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecek.

 


Ankara Niğde Otoyolu ihalesine katılmak isteyenlerin, dosya bedelini Karayolları Genel Müdürlüğü muhasebe, kesin hesap ve raporlama şubesi müdürlüğüne yatırmalarını müteakip, aldıkları makbuz karşılığında Karayolları Genel Müdürlüğü İşlet  meler Dairesi Başkanl  ığı’na müracaat ederek ihale  dosyasını alabilecek.

 


Türkiye’nin önemli otoyol projeleri arasında yer alan Ankara Niğde Otoyolu, Ankara Çevre Otoyolu’nun güneyinde bulunan Gölbaşı ilçesinden başlayacak. Otoyol, Niğde-Gölcük kavşağında ise sona erecek. Ankara Niğde Otoyolu tamamlandığında bağlantı otoyoluyla Kırşehir'e de ulaşılabilecek.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER