Anasayfa >

İhaleler >

Büyükçekmece Belediyesi’nden 160 Milyona Satılık Arsa

Büyükçekmece Belediyesi’nden 160 Milyona Satılık Arsa

25 Kasım 2016 Cuma, 14:12:51
Büyükçekmece Belediyesi’nden 160 Milyona Satılık Arsa
Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, sahile yakın bir konumda yer alan Albatros Parkı’nı 13 Aralık’ta 160 milyon TL muhammen bedel ile satışa çıkarıyor…

Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Atatürk Mahallesi’ndeki “turizm+ticaret+konut alanı” imarlı arsasını 160 milyon TL muhammen bedeli ile satışa çıkarıyor.


Sahile en yakın arsalardan biri olan 29 bin 347,87 metrekare büyüklüğündeki arazi üzerinde Albatros Parkı  yer alıyor.  İhale 13 Aralık Salı günü saat 10:00’da Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, Kumburgaz Merkez Mahallesi, Belediye Caddesi, No: 3 adresindeki ek hizmet binasında bulunan 2. kat toplantı salonunda yapılacak.


İhale şartnamesi Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, emlak ve İstimlâk Müdürlüğü, Mimarsinan Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No: 24 Büyükçekmece/İSTANBUL adresinde ücretsiz görülebilir ve 2 bin 500 TL karşılığında aynı adresten temin edilebilir.


İhaleye katılmak isteyenlerin şartnamede belirtildiği şekilde hazırlayacakları teklif mektuplarını da içeren kapalı zarflarını en geç  12 Aralık 2016 günü mesai bitimine kadar Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, Mimarsinan Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No: 24 Büyükçekmece/İSTANBUL adresindeki yazı işleri müdürlüğüne sıra numaralı alındılar karşılığında verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da göndermesi gerekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER