Anasayfa >

İhaleler >

İstanbul DSİ’den Kağıthane’de Satılık 4 Arsa

İstanbul DSİ’den Kağıthane’de Satılık 4 Arsa

14 Kasım 2016 Pazartesi, 09:02:12
İstanbul DSİ’den Kağıthane’de Satılık 4 Arsa
İstanbul DSİ 14. Bölge Müdürlüğü, Kağıthane’deki 4 adet arsasını 5 Aralık’ta satışa çıkarıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

İstanbul Devlet Su İşleri  14.Bölge Müdürlüğü, Kağıthane’deki 4 adet arsasını 5 Aralık’ta saat 14:00 itibariyle “kapalı teklif” usulü ile satışa çıkarıyor.


İhale, İstanbul DSİ 14. Bölge Müdürlüğü emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğünde yapılacak.  Taşınmaz malların satış şartnamesi , Devlet Su İşleri Müdürlüğü’nden bedelsiz olarak temin edilebiliyor.


İHALE DETAYLARI
-İhaleye iştirak edecek şirketler; şirketin sirkülerin veya şirket namına tekliflerde bulunacak kimselerin şirketin vekili olduğunu noterden onaylı vekaletname, şirketin idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden ve siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret Odasından veya sair resmi makamlardan şirketin kayıtlı ve halen faaliyette bulunduğuna dair belge (ilk ilan tarihinden sonra alınmış) ile başvuruda bulunması gerekiyor.


- İhaleye girebilmek için 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 5. ve 16. maddelerindeki şartlara haiz bulunmak ve geçici teminatın ihale günü ve saatinden önce DSİ 14. Bölge Muhasebe Müdürlüğü veznesine yatırılması gerekiyor.


-Geçici teminatın Bankalardan alınacak geçici teminat mektubu ile verilmesi halinde mektubun içeriğinin 2886 sayılı Kanunun 27’nci maddesi ile Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmaz Mal Satışı ve Kiraya Verilmesine Ait Yönetmelikte belirtilen şartları taşıması ve süresiz olması gerekiyor.


-İsteklilerin ihale gün ve saatinde İstanbul DSİ 14. Bölge Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü İhale Komisyonu Başkanlığına Geçici Teminatı yatırmış olarak kimlikleri ile başvurmaları gerekmektedir. Gecikme halinde ihaleye iştirak etmek mümkün değildir.


-Taşınmaz mal satış ihalelerinde tüm vergi, resim ve harçlar alıcısına aittir.

 

SATIŞA ÇIKACAK ARSALARIN LİSTESİ

 

ADA PARSEL SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER