Anasayfa >

İhaleler >

Ankara Golfkent Arsaları 9 Kasım’da Satışta

Ankara Golfkent Arsaları 9 Kasım’da Satışta

02 Kasım 2016 Çarşamba, 13:45:50
Ankara Golfkent Arsaları 9 Kasım’da Satışta
Ankara Golfkent'te konut ve ticari imarlı arsalar 9 Kasım'da açık artırma ile satışa çıkıyor...

Turyap tarafından hayata geçirilen Ankara Golfkent’in konut ve ticari imarlı arsaları 9 Kasım Çarşamba günü saat 14:00’da açık artırma ile satışa çıkıyor.


Açık artırma Golfkent satış ofisinde gerçekleşecek. Ruhsat aşamasındaki imarlı arsalar 400 bin TL’den başlayan muhammen bedel ile alıcı ile buluşacak.


Eskişehir Yolu’nda ilk durağı Çankaya Üniversitesi ve toki Turkuaz Konutları’nda yapımı planlanan Kızılay-Çayyolu-Temelli arasındaki yeni metro hattına yakın, konut, iş merkezleri, ticari üniteler, anaokulu, ortaokul, sağlık tesisi ve spor tesisine uygun, planları ve projeleri hazırlanmış 825 konut yapımına uygun 5 adet arsa 7 milyon TL muhammen bedelle, ticari imarlı 10 adet arsa da 672 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkacak.


Müzayede öncesi, katılımcılar satışa sunulan taşınmazlarla ilgili detaylı bilgilere Turyap’ın web sayfası üzerinden ulaşabiliyor.
Açık artırmaya katılmak isteyenlerin şartnamede belirtilen tutarı Turyap hesabına 8 Kasım’a kadar yatırması gerekiyor. Bloke çek ve teminat mektubu kabul ediliyor.


Ankara Golfkent müzayedesi ile satışa sunulan 22 adet konut ve ticari imarlı arsayı alanlara ise Turyap tarafından satış desteği veriliyor. Kentsel tasarım projesi onaylı, ruhsat aşamasındaki açık artırma ile teklif alınacak arsaların inşaatı satış kabiliyetine geldikten sonra Turyap, yatırımcıların satış hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Konut ve ticari projelerin üretiminden sonra projeleri satış desteği için ülke genelinde ve yurt dışında bulunan 350 temsilciliğine yönlendiriyor. Satış programı dahilinde kapsamlı bir çalışma yürüterek yatırımcıların satış hedeflerini gerçekleştirmesini kolaylaştırıyor. Türkiye’nin her yerinde yeni projeler yükselirken, bu yükselişin alışverişe dönmesi için yapılacak her çalışma ülke ekonomisi için büyük önem taşıyor.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER