Anasayfa >

İhaleler >

Tual Bahçekent Dükkanları 130 Bin TL’den 12 Kasım’da Satışta

Tual Bahçekent Dükkanları 130 Bin TL’den 12 Kasım’da Satışta

02 Kasım 2016 Çarşamba, 10:01:11
Tual Bahçekent Dükkanları 130 Bin TL’den 12 Kasım’da Satışta
Tual Bahçekent projesi kapsamında yer alan ticari üniteler 12 Kasım’da satışa çıkıyor. Tual Bahçekent fiyatları 130 bin TL’den başlıyor…

Tual Bahçekent projesi kapsamında yer alan 186 adet ticari ünite 12 Kasım’da satışa çıkıyor. emlak Konut GYO güvencesiyle, Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Bahçekent ticari üniteleri arasında dükkan, devlet okulu, kreş, hastane ve ofis yer alıyor.


130 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
Tual Bahçekent dükkan fiyatları 130 bin TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinata dükkan sahibi olunabilen Tual Bahçekent projesinde ödemeler bir yıl sonra başlıyor.


Tual Çarşı ihalesi katılım bilgileri ise şöyle;

1.Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekiyor. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilmiyor.


2. Adım: İsteklilerin, geçici teminat bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekiyor.

3. Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, geçici teminat mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:12’de belirtilen diğer evraklarını Tual Bahçekent satış ofisine (Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL) teslim etmeleri gerekiyor.

4.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından açık artırmaya katılım ve yüklenim belgesinin imzalanması durumunda, satış ofisi yetkilileri İstekliye ihale bayrağını teslim ediyor. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 12 Kasım 2016 saat  12:00’ye kadar yerine getirilmesi gerekiyor.


5.Adım: İstekliler, ihalenin yapılacağı 12 Kasım 2016 tarihi saat 13:00’de Tual Bahçekent projesi satış ofisinde Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER