Anasayfa >

İhaleler >

TMSF 2 Şirketi Satışa Çıkardı

TMSF 2 Şirketi Satışa Çıkardı

01 Kasım 2016 Salı, 10:27:13
TMSF 2 Şirketi Satışa Çıkardı
TMSF Eskişehir’de 2 şirketi “kapalı zarf ve açık artırma usulü ile satışa çıkardı…

TMSF, Eskişehir Odunpazarı Gayrimenkul ile Trakya Sanayi İktisadi bütünlüklerini satışa çıkardı. Satış ilanları Resmi Gazete’de yayınlandı.


Buna göre, Eston Eskişehir Beton Sanayi ve Ticaret AŞ ve Entil Endüstri Yatırımları ve Ticaret AŞnin borçlarından dolayı haczedilen gayrimenkul ve gayrimenkul hisselerinden oluşturulan Eskişehir Odunpazarı Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, TMSF tarafından kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle cebri icra yoluyla haciz, rehin gibi yasal takyidatlardan ari olarak satışa çıkarıldı.


Eskişehir Odunpazarı Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 27 milyon 880 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkacak. İhale 22 Kasım saat 14:30’da yapılacak.


Trakya Sanayi AŞnin borçlarından dolayı haczedilen mal, hak ve varlıklar ile bu varlıkların feri veya mütemmim cüzü niteliğindeki sözleşmelerden oluşturulan "Trakya Sanayi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" de kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle cebri icra yoluyla haciz, rehin gibi yasal takyidatlardan ari olarak satışa çıkarıldı.


Trakya Sanayi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ihalesi 22 Kasım saat 11:00’da gerçekleşecek. Şirket 55 milyon dolar muhammen bedel ile satışa çıkacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER