Anasayfa >

İhaleler >

Büyükçekmece Belediyesi 2 Taşınmazını İhaleye Çıkarıyor

Büyükçekmece Belediyesi 2 Taşınmazını İhaleye Çıkarıyor

18 Ekim 2016 Salı, 09:21:43
Büyükçekmece Belediyesi 2 Taşınmazını İhaleye Çıkarıyor
Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, mülkiyetindeki 2 taşınmazı 1 Kasım’da ihaleye çıkarıyor…

HABER: Şengl KIRMIZITAŞİstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanlığı mülkiyetinde bulunan 2 adet taşınmazı 1 Kasım 2016 saat 10:00’da satışa çıkarıyor.


Satışa çıkacak taşınmazlarda biri düğün salonu. Büyükçekmece Ulus Mahallesi 221 ada 2 parselde konumlanan düğün salonu “kapalı teklif” usulü ile ihale edilecek.  Belediye mülkiyetinde olan düğün salonu inşaatı projeye uygun olarak tamamlanacak ve belirli kısımlar idarece kullanılacak diğer kısımlar ise kiracı sıfatı ile 15 yıl süreyle irtifak ve intifa hakkı bedeli ödenmek sureyi ile işletilecek.


4 milyon 414 bin 429,57 TL muhammen yapım bedeli olan düğün salonu için aylık muhammen intifa hakkı bedeli ise 2 bin TL.
İhale edilecek bir diğer taşınmaz ise Fatih Mahallesi 1310 parselde konumlanıyor. Mevcut olan bina Büyükçekmece Sosyal Tesisleri olarak hizmet verecek. Gerekli yapım, onarım, tadilat ve tamirat işleri yapıldıktan sonra belirli kısımlar idarece kullanılacak belirli kısımlar ise kiracı sıfatıyla 15 yıl süreyle irtifa ve intifa hakkı bedeli ödemek suretiyle işletme tarafından işletilecek.


3 milyon 199 bin 410 TL muhammen yapım bedeli olan bina için muhammen intifa hakkı bedeli ise aylık 2 bin 500 TL.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER