Anasayfa >

İhaleler >

Büyükçekmece Albatros Parkı Yeniden Satışta

Büyükçekmece Albatros Parkı Yeniden Satışta

13 Ekim 2016 Perşembe, 08:20:26
Büyükçekmece Albatros Parkı Yeniden Satışta
Büyükçekmece Belediyesi ile bölge halkı arasında uzun zamandır gerginliğe neden olan Albatros Parkı yeniden satışa çıktı...

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

 

Büyükçekmece Belediye Başkanlığı,sahile yakın bir yerde konumlanan Albatros Parkı'nı yeniden satışa çıkarıyor.

Parkın mülkiyetin Büyükçekmece Belediye Başkanlığı'na ait. Atatürk Mahallesi’ndeki 29 bin 347,87 metrekare büyüklüğündeki arsa, “Turizm+ticaret+konut” imarlı. Belediye arsa üzerinde rezians, otel  ve dükkan karmasından oluşan bir proje yapmak istiyor.

Fakat bölge halkı uzun zamandır Albatros Parkı'nın imara açılmaması için direnişini sürdürüyordu. Belediye ise direnişe rağmen  parkı 25 Ekim Salı günü 160 milyon TL muhammen bedel ile satışa çıkıyor.

İhale, Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, Kumburgaz Merkez Mahallesi, Belediye Caddesi, No: 3 adresindeki ek hizmet binasında bulunan 2. kat toplantı salonunda gerçekleşecek.

İhale şartnamesi; Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, emlak ve İstimlâk Müdürlüğü, Mimarsinan Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No: 24 Büyükçekmece/İSTANBUL adresinde ücretsiz görülebilir ve 2 bin 500  TL karşılığında aynı adresten satın alınabiliyor.

İhaleye katılmak isteyenler, tekliflerini 24 Ekim günü mesai saatinin bitimine kadar Büyükçekmece Belediye Başkanlığı, Mimarsinan Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No: 24 Büyükçekmece/İSTANBUL adresindeki Yazı İşleri Müdürlüğü’ne sıra numaralı alındılar karşılığında teslim edilmesi gerekiyor. Ya da iadeli taahhütlü posta ile gönderilmesi gerekiyor.


 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER