Anasayfa >

İhaleler >

Sosyal Güvenlik Kurumundan 10 İlde Satılık 16 Gayrimenkul

Sosyal Güvenlik Kurumundan 10 İlde Satılık 16 Gayrimenkul

02 Eylül 2016 Cuma, 09:06:31
Sosyal Güvenlik Kurumundan 10 İlde Satılık 16 Gayrimenkul
Sosyal Güvenlik Kurumu aralarında İstanbul ve İzmir’in de bulunduğu 10 ilde toplam 16 arsa, dükkan ve bina nitelikli gayrimenkulü satışa çıkarıyor…

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, mülkiyetindeki 10 ilde 16 gayrimenkulü “açık artırma” ile satışa çıkarıyor.

 

İSTANBUL'DA DA VAR

Söz konusu taşınmazların bir tanesi İstanbul Kartal’da, 5 adedi Adana’da, 2 adedi İzmir’de, bir adedi Balıkesir’de, 2 adedi Bolu’da, birer adedi de Kırklareli, Tekirdağ, Odu, Muğla ve Batman’da bulunuyor.

 

İHALESİ 27 EYLÜL'DE

İhaleler 27 Eylül 2016 itibariyle Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve emlak Daire Başkanlığı, Adakale Sokak, No:30 Kızılay/ANKARA adresinde yapılacak.


İhaleye katılmak isteyenlerin, taşınmazın İhale dokümanını, İdarenin adresinde bedelsiz olarak görebiliyor. Satın alınmak istenilen gayrimenkul için belirlenen şartname satın alma bedeli; tahsilata yetkili bankalara “Sosyal Güvenlik Kurumuna ödeme yapma” talebiyle müracaatta bulunarak, “Beyana dayalı Tahsilat” menüsünden TCKN veya Vergi Numarası ile 1008 kodundan yatırılarak, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun  inşaat ve emlak daire başkanlığının Adakale Sok.No.30 Kızılay/ANKARA adresinden alınması gerekiyor.


İhaleye katılacakların tekliflerini en geç ihale günü ve saatine kadar ihalenin yapılacağı adrese ulaştırması gerekiyor.

 

SATIŞA ÇIKACAK GAYRİMENKULLERİN TAM LİSTESİ

 

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER