Anasayfa >

İhaleler >

Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali 19 Ağustos’ta İhaleye Çıkıyor

Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali 19 Ağustos’ta İhaleye Çıkıyor

28 Temmuz 2016 Perşembe, 10:01:10
Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali 19 Ağustos’ta İhaleye Çıkıyor
Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali ve bu santral tarafından kullanılan taşınmazlar özelleşiyor. İhalesi 19 Ağustos’ta…

Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali ve bu santral tarafından kullanılan taşınmazlar özelleşiyor.  İhalesi 19 Ağustos’ta…


EÜAŞ’a ait Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali ve bu santral tarafından kullanılan taşınmazlar “işletme hakkının verilmesi” yöntemi ile özeleştiriliyor.


Çamlıca Hidroelektrik Santrali özelleştirme ihalesi 19 Ağustos 2016’da yapılacak. İhaleye katılmak isteyenler 10 bin TL karşılığında ihale şartnamesi ve tanıtım dokümanını satın alması gerekiyor.


10 milyon TL geçici teminat bedeli belirlenen Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali ihalesi, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleşecek.


İhaleye yalnızca tüzel kişiler ve ortak girişim grupları katılabiliyor. Gerçek kişiler ve özel yatırım fonları, en az bir tüzel kişinin bulunduğu ortak girişim grubunda üye olarak yer alabilir.


İhalelere katılabilmek için gizlilik taahhütnamesinin imzalanması, ilgili ihaleler hakkında hazırlanan ihale şartnamesi ile tanıtım dokümanının alınması ve önyeterlilik kriterlerinin karşılanması gerekiyor.


 Ortak girişim grubu üyelerinden birinin ihale şartnamesi ve tanıtım dokümanı alması yeterli olurken, ortak girişim grubunun her bir üyesinin ayrı bir gizlilik taahhütnamesi imzalaması gerekiyor.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER