Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireler!

Hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireler!

16 Eylül 2014 Salı, 16:01:04
Hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireler!
Hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireleri mercek altına aldık. İşte 3+1 daire fiyatına 2+1 daire sahibi yapan hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireler…

HABER: ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


Hemen teslim konut projelerinde uygun fiyatlı 2+1 daireleri araştırdık. İstanbul’un farklı semtlerinde farklı konseptlerde hayata geçilen hemen teslim konut projelerinde 2+1 dairelerin fiyatı minimum 159 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Zengin sosyal olanakları ile dikkat çeken bu projelerde hemen her aile tipine ve bütçeye uygun alternatif bulmak mümkün. Üstelik fiyatlarda olduğu kadar ödeme seçenekleri ile de fark yaratıyorlar. Vade farksız taksitle ya da 1 yıl taksit erteleme avantajı ile konut sahibi olabilirsiniz. Şimdi gelin bu projelere daha yakından göz atalım. İşte tüm detayları ile 3+1 daire fiyatına 2+1 daire sahibi yapan hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireler…

 

 

Esila Kent’te 159 bin TL
Turgutreis Group tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Esila Kent projesinde 2+1 daireler 159 bin TL’den satışa sunuluyor. Konut teslimleri hemen yapılan Esenyurt Esila Kent projesinde yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Turgutreis Esila Kent projesinde konut bedelinin kalan yüzde 75’lik kısmı ise 120 aya kadar vadeyle taksitlendiriliyor. 12 katlı 6 bloktan oluşan Esila Kent Esenyurt projesinde büyüklükleri 90 ile 150 metrekare arasında değişen toplam 407 konut yer alıyor. Esila Kent projesinde 2+1 daireler için ortalama 750 TL ile 800 TL arasında aylık kira getirisi vaat ediliyor.

 Hayat Sultanbeyli’de 84 ay 0 faizle 242 bin TL. 1440 TL taksitlerle
Hayat Sultanbeyli projesi Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de inşa ediliyor. 105 metrekare 2+1 dairelerin 242 bin TL’den satışa sunulduğu Kaynak Yapı Hayat Sultanbeyli projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen Hayat Sultanbeyli projesinde kalan konut bedeli ise 84 ay vade farksız taksitle ödeniyor. Aylık bin 440 TL taksitle 2+1 daire sahibi olunabilen projede yüzde 35 peşinat verildiğinde kalan 60 ay 0 faizle, yüzde 25 peşinat verildiğinde ise 120 ay yüzde 0,87 faiz oranı ile taksit imkanı sunuluyor. 6 ve 12 katlı 2 bloktan oluşan Hayat Sultanbeyli Kaynak Yapı projesinde toplam 72 konut yer alıyor.

 

 

Sinerji İstanbul’da 194 bin TL
Sinerji İstanbul projesi Anadolum İnşaat tarafından Pendik’te inşa ediliyor. Hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireler arasında yer alan Pendik Sinerji İstanbul’da 2+1’lerin fiyatı 194 bin TL’den başlıyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Toplam 158 konuttan oluşan Anadolum Sinerji Pendik projesinin sosyal olanakları arasında ise yürüyüş parkuru, güvenlik, yüzme havuzu, Türk hamamı,  kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve otopark bulunuyor.

 

 

Sağlık Kent’te 200 bin TL
İttifak İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Sağlık Kent projesinde hemen teslim 2+1 daireler 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Sağlık Kent Esenyurt projesinde aylık bin TL kira getirisi vaat ediliyor. 21 bin metrekare alan üzerinde yükselen İttifak İnşaat Sağlık Kent projesinde toplam 577 konut yer alıyor. Bakırköy – Beylikdüzü metrosuna 2 dakika mesafede yer alan Esenyurt Sağlıkkent projesinin sosyal olanakları arasında ise açık otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları,  kapalı otopark, süs havuzu,  yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve güvenlik hizmetleri yer alıyor.

 

 

Evora İstanbul’da 1 yıl taksit yok,  255 bin 600 TL
Evora İstanbul projesi Teknik Yapı tarafından Tuzla’da hayata geçiriliyor. Konut teslimleri başlayan Tuzla Evora İstanbul projesinde büyüklükleri 91 ile 133 metrekare arasında değişen  2+1 daireler 255 bin 600 TL’den satışa sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu Teknik Yapı Evora İstanbul projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Üstelik banka taksit ödemeleri de 1 yıl sonra başlıyor. Evora İstanbul Tuzla projesinde büyüklükleri 36 ile 166 metrekare arasında değişen toplam 4 bin 304 konut yer alıyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile satışların devam ettiği Evora İstanbul projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Tem ile E-5 karayolları, Tuzla marina, deniz otobüsü ile Marmaray metro hattına çok yakın mesafede bulunuyor.

 

 

Esatpaşa Konakları’nda son 2 daire. 250 bin TL
Esatpaşa Konakları Ay Yapı tarafından Ataşehir Esatpaşa Mahallesi’nde inşa ediliyor. kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Esatpaşa Konakları projesinde 4 blokta toplam 80 daire yer alıyor. Son 2 dairenin satışta olduğu Esatpaşa Konakları projesinde satışı devam eden 80 metrekare 2+1 dairenin fiyatı 250 bin TL’den başlıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Ay Yapı Esatpaşa Konakları projesinde yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.

 

Orion Park’ta 225 bin TL
Orion Park projesi Topkapı İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. Konut teslimleri hemen yapılan Esenyurt Orion Park projesinde 2+1 daireler 225 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Topkapı İnşaat Orion Park projesinde kalan konut bedeli ise 0,99 faiz oranı ile taksitlendiriliyor. Toplam 460 konuttan oluşan Orion Park Esenyurt projesinde fitness center, çocuk havuzu, sauna, 7/24 güvenlik hizmeti, açık yüzme havuzu, voleybol, basketbol sahaları, tenis kortu, yeşil alan ve kapalı otopark yer alıyor.

 Arifoğlu Residence’ta 260 bin TL
Arifoğlu Residence Beylikdüzü’nde Arifoğlu İnşaat tarafından inşa ediliyor. Hemen teslim 2+1 dairelerin 260 bin TL’den satışa sunulduğu Beylikdüzü Arifoğlu Residence projesinde yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Arifoğlu Residence Beylikdüzü projesi toplam 120 konuttan oluşuyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise 2 kat kapalı otopark, teras fitness ve güvenlik yer alıyor.

 Soyak Evostar’da dayalı döşeli 299 bin TL.  Yüzde 1 peşinatla
Soyak Yapı tarafından Halkalı’da hayata geçirilen Soyak Evostar projesi de hemen teslim uygun fiyatlı 2+1 daireler arasında yer alıyor. Halkalı Soyak Evostar projesinde 2+1 daireler 299 bin TL’den satışa sunuluyor. Dairelerin dayalı döşeli teslim edildiği Soyak Evostar Halkalı projesinde yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 36 ay vade farksız taksit imkanının da sunulduğu Soyak Evostar projesinde sonbahar kampanyası kapsamında müşteriler dilerlerse ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyor. Projede üstelik masraflar da Soyak Yapı tarafından karşılanıyor. Soyak Evostar projesi 2 etaptan oluşuyor. Projenin birinci etabında 485, ikinci etabında ise 515 konut yer alıyor.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER