Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Vizyon Bulvar’da satışlar başladı!

Vizyon Bulvar’da satışlar başladı!

23 Mayıs 2011 Pazartesi, 14:49:21
Vizyon Bulvar’da satışlar başladı!
Dumankaya Vizyon Bulvar projesinde ki A tipi ofis ve ticari alan satışları başladı.

Anadolu Yakasının cazibe merkezlerinden biri haline gelen Kartal’da, bir ilk olan Dumankaya Vizyon Bulvar projesinde ki A tipi ofis ve ticari alan satışları başladı.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Kartal’da gerçekleştirdiği Dumankaya Vizyon projesi kapsamında yer alan Vizyon Bulvar’da, A tipi ofis ve ticari alan satışları başladı.

50 m2’den 5.500 m2’ye kadar varan geniş ofis ve ticari alan seçeneklerini müşterilerine sunan Vizyon Bulvar, Kartal bölgesinin en yüksek binalarını oluşturmakta. Dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid’in projelendirdiği Kartal kentsel dönüşüm Projesi’ne de komşu olan Dumankaya Vizyon Bulvar; sahip olduğu modern konsepti ve Kartal’da bir ilk olması sebebiyle bölgeye canlılık getirmesi hedeflenirken, iş dünyasının da nabzını Kartal’da tutmaya hazırlanıyor.

Dumankaya Vizyon hakkında görüş bildiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; "Kısa bir süre önce daire teslimlerini tamamladığımız Vizyon’da yaşam başlarken, Vizyon Bulvar’a olan talep de artmaya başladı. Vizyon Bulvar  gelişmekte olan Kartal’a öncülük ediyor. Ofis ve mağazaların, yaşam alanlarıyla aynı çatıda yer aldığı Vizyon Bulvar Kartal bölgesi için bir ilk olduğu için büyük ilgi görmekte. Bu kapsamda Dumankaya Vizyon Bulvar projesinde bulunan A tipi ofis ve ticari alan satışlarına başladık."

Dumankaya Vizyon Bulvar; 7/24 güvenlik hizmetlerinden otopark-vale hizmetlerine ve profesyonel bina yönetimine, lostra salonundan kuru temizlemeye, servis yapan restoranlardan cafelere kadar pek çok farklı hizmeti ofis ve ticari alan sahiplerine bir arada sunacak. Proje, Kartal’ın en ayrıcalıklı lokasyonlarından birinde yapımı sürmekte olan Adalet Sarayı’na çok yakın bir lokasyonda, ulaşım açısından da pek çok alternatifi bir arada sunuyor. Projenin hemen önünden geçen ve yapımı süren Anadoluray hafif raylı metro hattı tamamlandığında 3 km uzaklıktaki Kartal Tren İstasyonu’ndan 35 dakikada Halkalı’ya gitmek mümkün olacak. Marmaray projesi, projeye son derece yakın noktada yer alan Kartal ve Pendik deniz otobüsü ile vapur iskeleleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı Vizyon Bulvar’a ulaşılabilirliği daha kolay bir hale getirerek, ofis ve ticari alan sahiplerine farklı ulaşım alternatiflerini bir arada sunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER