Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Nlogo İstanbul Projesinde Işıklar Yanmaya Başladı!

Nlogo İstanbul Projesinde Işıklar Yanmaya Başladı!

04 Eylül 2018 Salı, 12:14:41
 Nlogo İstanbul Projesinde Işıklar Yanmaya Başladı!
Özyurlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Nlogo İstanbul projesinde yaşam başladı. Stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Özyurtlar Nlogo İstanbul projesinde fiyatlar 265 bin TL’den başlıyor 1 milyon 35 bin TL’ye kadar yükseliyor….

Nlogo İstanbul projesinde sona gelindi. Özyurtlar Holding tarafından Esenyurt’ta yükselen projede yaşam başladı.
Toplam 2 bin 700 konut ve 70 dükkandan oluşan Nlogo İstanbul projesinde stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Projede, 1+0 daireler 40 metrekare, 1+1 daireler 80 metrekare, 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler ise 140 metrekare büyüklükte planlandı.

Nlogo İstanbul fiyatları 265 bin TL’den başlıyor 1 milyon 35 bin TL’ye kadar yükseliyor. 310 bin metrekare inşaat alanında yükselen ve toplam 2 bin 700 daire ve 70 ticari birimden oluşan NLogo İstanbul'da ilk etapta bin 800 dairenin teslimi gerçekleşirken projede ticari ünitelerin de yüzde 60'ının satışı tamamlandı. 3 etaptan meydana gelen Özyurtlar Nlogo Esenyurt projesinde toplam 7 blok yer alıyor.

Zengin sosyal olanakları ile dikkat çeken Nlogo İstanbul projesinin sosyal donatıları arasında ise çocuk oyun alanları, çocuk oyun odası, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, fitnesscenter, lobi, cafe-bar ve sinema salonu bulunuyor. Nlogo İstanbul; Bauhaus'a, 5M Migros’a, Koçtaş’a, Marmarapark AVM’ye, Torium AVM’ye, Real Hipermarket'e ve Akbatı AVM’ye 5 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede bulunuyor.  

Bugüne kadar toplam 1 milyon 500 bin metrekare alana 15 bin konut inşa ederek ve 60 bin kişiyi ev sahibi yaptıklarını söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, insanların kolay ev sahibi olmaları için elinden geleni yaptıklarını söyledi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER