Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Casa Lusso Lalin Evleri Fiyatları 840 Bin Dolardan Başlıyor! Hemen Teslim!

Casa Lusso Lalin Evleri Fiyatları 840 Bin Dolardan Başlıyor! Hemen Teslim!

10 Temmuz 2018 Salı, 13:59:46
Casa Lusso Lalin Evleri Fiyatları 840 Bin Dolardan Başlıyor! Hemen Teslim!
Bodrum Turgutreis’te yükselen Casa Lusso Lalin Evleri projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor. 3+1 ve 5+2 villalardan oluşan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Toplam 9 villadan oluşan Casa Lusso Lalin Evleri Bodrum fiyatları 840 bin dolardan başlıyor…

Özyaman İnşaat tarafından Bodrum Turgutreis’te hayata geçirilen Casa Lusso Lalin Evleriprojesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.

Turgutreis Marina’ya ve denize 150 metre uzaklıkta yer alan Casa Lusso Lalin Evleri Bodrum projesinde kesintisiz deniz ve marina manzaralı 7 adet müstakil tek katlı villa ve 2 adet iki katlı villa yer alıyor.

Casa Lusso Lalin Evleri projesinde tek katlı villalar 3+1 şeklinde 2 katlı villalar ise 5+2 şeklinde tasarlanıyor.

Casa Lusso Lalin Evleri Bodrum projesinde konutların her biri bin metrekare özel kullanım alanı üzerinde yer alıyor.

Casa Lusso Lalin Evleri fiyatları ise 840 bin dolardan başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede villalar oturuma hazır durumda.

Özyaman İnşaat Bodrum projesi Casa Lusso Evleri ‘nde konutlar ankastre fırın, ocak, bulaşık makinesi, davlumbazlı olarak teslim ediliyor.

Casa Lusso Lalin Evleri Bodrum konut projesinde her villanın bahçe peyzası yapılmış. Projede her konutun kendine özel 2 araçlık otoparkı, müstakil yüzme havuzu, şömineli salonu, ebeveyn banyosu bulunuyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER