Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Kaledos Evleri Bodrum Fiyatları 600 Bin Dolardan Başlıyor! Hemen Teslim!

Kaledos Evleri Bodrum Fiyatları 600 Bin Dolardan Başlıyor! Hemen Teslim!

25 Mayıs 2018 Cuma, 14:58:16
 Kaledos Evleri Bodrum Fiyatları 600 Bin Dolardan Başlıyor! Hemen Teslim!
Konut teslimleri hemen yapılan Kaledos Evleri projesi Bodrum projesinde 3 ve 4 katlı villalardan oluşuyor. Büyüklükleri 250 metrekare ile 440 metrekare arasında değişen 5+1 ve 6+1 villa seçenekleri yer alan Kaledos Evleri fiyatları 600 bin dolardan başlıyor. Projede peşin ya da banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor…

Kaledos Evleri Bodrum’da Eltemur Yapı tarafından inşa ediliyor. 15 bin metrekare alan üzerinde yükselen Kaledos Evleri projesinde toplam 16 adet villa yer alıyor. 3 ve 4 katlı villaların yer aldığı projede büyüklükleri 250 metrekare ile 440 metrekare arasında değişen 5+1 ve 6+1 konutlar yer alıyor.

Kaledos Evleri fiyatları 600 bin dolardan başlıyor 1 milyon 500 bin dolara kadar yükseliyor. Konut teslimleri Hemen yapılan Eltemur Yapı Kaledos Evleri projesinde peşin ya da banka kredili konut sahibi olunabiliyor.

Kaledos Evleri Bodrum projesi, merkeze 5 dakika, havalimanına 20 dakika, Bodrum Devlet Hastanesi’ne 5 dakika ve Bodrum Marina’ya ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Kaledos Ege'nin büyülü mekanı Bodrum'un tam ortasında, merkezi karmaşasından sıyrılmış elit bir alternatif yaşam sunuyor. Bodrum keyfini bir kaç ay değil; yılın her günü ve yaşam boyu keşfetmek isteyenleri huzura davet ediyor.

Bodrum Kalesi ve deniz manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken Kaledos Evleri Bodrum projesinde her villanın büyüklükleri  450 ila 750 metrekarelik müstakil bahçe alanları yer alıyor.  

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER