Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Novron Feronia Villaları Antalya Konut Projesinde 160 Bin Avroya 4+1 Villla

Novron Feronia Villaları Antalya Konut Projesinde 160 Bin Avroya 4+1 Villla

23 Kasım 2017 Perşembe, 14:28:59
Novron Feronia Villaları Antalya Konut Projesinde 160 Bin Avroya 4+1 Villla
Novron Feronia Villaları Antalya Belek’te yükseliyor. Konut teslimleri hemen yapılan projede 4+1 villalar yer alıyor. Novron Feronia Villaları fiyatları 160 bin avrodan başlıyor…

Antalya Belek’te Novron İnşaat tarafından hayata geçirilen Novron Feronia Villaları projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.  

3 katlı toplam 26 adet ikiz villadan oluşan Novron Feronia Villaları Belek projesinde konutların tamamı 170 metrekare villalardan oluşuyor.

Belek Feronia Villaları, ışık saçan beyazın hakim olduğu bir dekorasyon, yüksek tavan, yerden tavana kadar uzanan pencereler, doğal taşların tasarımda kullanımıyla gelen sıcak bir atmosfer ile serin ve ferahlatıcı bir tatil sunuyor.

Villalar, hem dışarıda hem de içeride yer alan merdivenler ile her biri bahçeye, terasa ve havuza açılan 3 kattan oluşuyor. Bu özellik villanın bir yerinden bir yerine ulaşmanız son derece kolay kılıyor.

Novron Feronia Villaları fiyatları 160 bin avrodan başlıyor 220 bin avroya kadar yükseliyor. Projede teslimler hemen yapılıyor.

Novron Feronia Villaları projesinde banka kredisi ile villa sahibi olunabiliyor. Belek Feronia Villaları, Belek ve Kadriye merkezlerinin arasında, Nick Faldo Golf Kulübü’nün hemen yanında yer alıyor. Denize sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan villalar, havaalanına da 20 dakikalık sürüş mesafesinde yer alıyor.

Novron Feronia Villalarında sunulan hizmetler şöyle;
•    Uydu sistemi
•    Kablosuz internet
•    Duvara monte düz ekran televizyon
•    Ev sinema sistemi
•    24 saat güvenlik
•    Özel yüzme havuzu
•    Peyzaj.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER