Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Fiera Vista Bodrum’da 1 Milyon TL’ye 4+1 Villa

Fiera Vista Bodrum’da 1 Milyon TL’ye 4+1 Villa

21 Eylül 2017 Perşembe, 16:51:12
Fiera Vista Bodrum’da  1 Milyon TL’ye 4+1 Villa
Gündoğan’da yükselen Fiera Vista Bodrum projesinde villa fiyatları 1 Milyon TL’den başlıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Fiera Vista Bodrum projesinde 4+1 villa seçenekleri yer alıyor…

Gülman Group ve Norm yapı tarafından hayata geçirilen Fiera Vista Bodrum projesi Bodrum Gündoğan’da 18 bin 900 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Fiera Vista Bodrum projesi 18 villadan meydana geliyor. Fiera Vista Bodrum projesinin tamamı 4+1 villalardan  oluşuyor. Villa büyüklükleri ise 240 ile 380 metrekare arasında değişiyor.


Gülman Group ve Norm yapı Fiera Vista Bodrum projesinde villa fiyatları 1 Milyon TL’den başlayıp 1 Milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Tipik bir İspanyol evi olarak tasarlanan Fiera Vista, Bodrum projesinde her villanın kendine ait yüzme havuzu bulunuyor. Fiera Vista, Bodrum projesinde aidatların 800 dolar ile 1000 dolar arasında olması bekleniyor.


Fiera Vista Bodrum Gündoğan projesinin sosyal olanakları arasında;
•    Basketbol sahası
•    Yüzme havuuz
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Yürüyüş alanları
•    Çocuk oyun alanları yer alıyor.


Fiera Vista Bodrum projesinde merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, merkezi klima, ebevyn banyosu ve ebevyn giyinme odası bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER