Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Theatron Bodrum Villaları Muğla’da 850 Bin Avroya

Theatron Bodrum Villaları Muğla’da 850 Bin Avroya

14 Eylül 2017 Perşembe, 11:02:39
Theatron Bodrum Villaları  Muğla’da 850 Bin Avroya
Muğla Bodrum’da yükselen Theatron Bodrum fiyatları 850 bin Avrodan başlıyor. Projede villaların tamamı 3+1’lerden oluşuyor…


Theatron Bodrum projesi 19 villadan meydana geliyor. Projede konutların tamamı 3+1 villardan oluşuyor. Tek katlı olarak tasarlanan villaların büyüklükleri ise 117 ile 187 metrekare arasında değişiyor.


Theatron Bodrum  Muğla projesinde villalarda 3 oda 1 salon, 3 banyo, çamaşır ve giyinme odası bulunuyor. Projede villaların terasları yer alıyor. Teras büyüklükleri ise 85 ile 100 metrekare arasında değişiyor.


Sumka Yapı tarafından hayata geçirilen Theatron Bodrum projesi Muğla Bodrum Konacık’ta 19 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Sumka Yapı Theatron Bodrum projesinde villa fiyatları 850 bin avrodan başlıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


 Küçük Çırkan Köyünde yer alan Theatron Bodrum projesi Borum Marina’ya 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Proje deniz manzarasına hakim konumuyla dikkat çekiyor.

 


Konut teslimleri hemen yapılan Theatron Bodrum projesinde her villanın kendine ait garajı, yüzme havuzu ve müştemilatı bulunuyor.


Tamamı tek katlı villalardan oluşan Theatron Bodrum projesinin sosyal olanakları arasında;
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Yüzme havuzu
•    Güneşlenme terası
•    Çocuk oyun alanları
•    Yürüyüş alanları yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER