Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Pırlanta Koru Çamlıca Fiyatları 1 Milyon 650 Bin Dolardan Başlıyor

Pırlanta Koru Çamlıca Fiyatları 1 Milyon 650 Bin Dolardan Başlıyor

07 Ağustos 2017 Pazartesi, 11:22:32
Pırlanta Koru Çamlıca Fiyatları 1 Milyon 650 Bin Dolardan Başlıyor
4+1 ve 5+1 villa seçeneklerinden oluşan Pırlanta Koru Çamlıca fiyatları 1 milyon 650 bin dolardan başlıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor…

Erkan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Kısıklı Mahallesi’nde hayata geçirilen Pırlanta Koru projesi 4 bin 290 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


5 blokta toplam 20 villadan oluşan Pırlanta Koru Çamlıca konut projesinde 4+1-5+1 tipinde çatı dubleksi ve bahçe dubleksi yer alıyor.


Projede çatı dubleksi 260 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor. Çatı dubleksi dairelerde salon, mutfak, 1 oda ve banyo, kendine ait banyosu olan 1 oda olmak üzere 3 yatak odası bulunuyor.


Bahçe dubleksi daireler 330 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Bahçe dubleksi dairelerde salon, mutfak, 1 oda ve banyo, kendine ait banyosu olan 1 oda olmak üzere 3 yatak odası bulunuyor.


Merkezi konumu ile öne çıkan Pırlanta Koru Çamlıca fiyatları 1 milyon 650 bin dolardan başlıyor. Konut teslimleri hemen yapılan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Yeşille iç içe bir yaşam vaat eden İstanbul Anadolu Yakası konut projelerinden Pırlanta Koru Çamlıca projesinde her daireye 3 araçlık otopark, full jenaratör hizmeti sunuluyor.


Erkan İnşaat Pırlanta Koru projesinin sosyal olanakları arasında;
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Yürüyüş alanları
•    Geniş yeşil alan
•    Çocuk oyun alanları yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER