Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Adatepe Teras Kağıthane Fiyat Listesi

Adatepe Teras Kağıthane Fiyat Listesi

03 Ağustos 2017 Perşembe, 15:36:32
Adatepe Teras Kağıthane Fiyat Listesi
Konut teslimleri hemen yapılan Adatepe Teras projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabilen Adatepe Teras Kağıthane fiyat listesi haberimizde…

Tora İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçirilen Adatepe Teras projesi 9 bin 248 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Toplam 80 konuttan oluşan Adatepe Teras Kağıthane projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri 101 metrekare ile 128 metrekare arasında değişiyor.


Adatepe Teras Kağıthane fiyat listesi şöyle;
2+1 daireler 480 bin TL’den,
3+1 daireler ise 610 bin TL’den başlıyor.


Projede bu rakamlar üzerinde yüzde 8 indirim yapılıyor. Tora İnşaat Adatepe Teras projesinde yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 60 için ise banka kredisi ile taksit yapılıyor.


Konut teslimleri hemen yapılan projede yaşam başladı. Adatepe Teras Kağıthane projesinde güvenlik duvarlarıyla çevrelenmiş ve görüntülü güvenlik önlemleri, kumandalı araç girişi sistemi, yaya girişi güvenlik noktası, merkezi ısıtma sistemi, 1 adet araç asansörü, açık alanlarda peyzaj tasarımı bulunuyor.


Adatepe Teras projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Kapalı otopark
•    Çocuk oyun alanları
•    Seyir terasları b
•    Güvenlik
•    Yeşil alan bulunuyor.


Adatepe Teras projesi Büyükdere Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Sapphire AVM, Özdilek AVM, Kanyon AVM ve 4. Levent Metro Durağı'na yakın konumu ile dikkat çekiyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER