Anasayfa >

Hemen Teslim Projeler >

Pukka Vega Bodrum Projesinde 750 Bin TL’ye 3+1

Pukka Vega Bodrum Projesinde 750 Bin TL’ye 3+1

01 Ağustos 2017 Salı, 13:50:16
Pukka Vega Bodrum Projesinde 750 Bin TL’ye 3+1
Konut teslimleri hemen yapılan Pukka Vega Bodrum projesinde dairelerin tamamı 3+1’lerden oluşuyor. Pukka Vega Bodrum fiyatları 750 binTL’den başlıyor…

Ege Grup İnşaat tarafından Bodrum Ortakent’te hayata geçirilen Pukka Vega projesi 2 blokta 4 daireden oluşuyor. Pukka Vega Bodrum projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.


Butik konseptte tasarlanan projede tüm daireler 3+1’lerden oluşuyor. Daireler teraslar hariç 107,5 metrekare büyüklükte. Her birinde çift banyo bulunuyor.


Pukka Vega Bodrum projesinde her dairenin hem alt kat hem de üst katta kendine ait yaklaşık 190 ile 260 metrekare büyüklükte müstakil bahçesi bulunuyor.


Pukka Vega projesinde dairelerin girişleri ve bahçeleri birbirine ters yönde konumlandırılarak müstakil özelliği ön plana çıkartılmış.


Pukka Vega fiyatları 750 bin TL’den başlıyor. Projede peşin ya da banka kredili ödeme yapılıyor.


Okullar, hastane, alışveriş merkezi, golf ve tenis kulübü, marketler, eczaneler, semt pazarı gibi günlük yaşamın ihtiyaçlarını karşılamak üzere gerekli tüm noktalara yakın konumda yer alan Pukka Vega Ortakent projesinde her daireye 2 araçlık otopark alanı bulunuyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER